Zamknij
REKLAMA

Podnosimy kompetencje cyfrowe

13:32, 17.03.2019 | Artykuł sponsorowany

Gmina Przecław otrzymała grant w wysokości 125540 zł na podnoszenie kompetencji cyfrowych mieszkańców, dzięki któremu przeszkolone zostaną 264 osoby.

W związku z powyższym Burmistrz Gminy Przecław zaprasza wszystkich chętnych w wieku 25- 74 lata do udziału w bezpłatnym projekcie pn."Rozwijamy kompetencje cyfrowe mieszkańców Gminy Przecław", który jest realizowany w ramach konkursu grantowego FRDL Małopolskiego Instytutu Samorządu Terytorialnego i Administracji pn."E- misja- rozwój kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa lubelskiego i podkarpackiego", współfinansowanego w ramach Projektu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014- 2020, oś priorytetowa nr 3 "Cyfrowe kompetencje społeczeństwa", Działanie 3.1. "Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych".

Zajęcia zostaną przeprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę instruktorów w małych- 12 osobowych grupach. Szkolenia odbędą się w szkołach podstawowych na terenie gminy. W trakcie zajęć przewidziana przerwa kawowa i kanapkowa.

W ramach projektu każdy z uczestników otrzyma niezbędne materiały dydaktyczne oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Tematyka szkoleń obejmuje zagadnienia:

„Rodzic w Internecie”
„Mój biznes w sieci”
„Moje finanse i transakcje w sieci”
„Działam w sieciach społecznościowych”
„Tworzę własną stronę internetową (blog)”
„Rolnik w sieci”
„Kultura w sieci”

Zachęcamy mieszkańców gminy do wzięcia udziału w szkoleniach. Zapisy odbywają się w sekretariatach szkół podstawowych oraz Urzędzie Miejskim w Przecławiu (pokój nr 13b).

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone