Zamknij
REKLAMA

- 30 kg z Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie. Wygraj 3-miesięczną metamorfozę

00:00, 04.02.2019 | Artykuł sponsorowany

Przed kuracją.                   Po kuracji.

Czy ktoś tu ma jeszcze jakieś wymówki?! ;)

Pan Henryk pokazał, że nigdy nie jest w życiu za późno na zmiany, zwłaszcza te na lepsze. I w wieku 60 lat na dobre rozprawił się z dodatkowymi kilogramami. Zyskał nie tylko zdrowie, ale także świetne samopoczucie. Zobaczcie jak wspomina kurację.

- Do pierwszej wizyty w Centrum Dietetycznym Projekt Zdrowie zmobilizowała mnie Pani Doktor. Choć sam już dłuższy czas nosiłem się z zamiarem rozpoczęcia kuracji. Miałem dawniej bardzo częste ataki rwy kulszowej, nawet 3-4 razy do roku – teraz na szczęście od długiego czasu już nie pamiętam co to za ból – mówi Pan Henryk.

- Dodatkową motywacją były efekty kolegi, który również odchudzał się pod okiem Pani Agaty Anuszewskiej – dietetyk Projekt Zdrowie Mielec. Zawsze myślałem że bez słodyczy nie dam rady żyć, ale dieta była tak skomponowana, że okazało się że nie mam z tym praktycznie problemu. Jak widziałem z tygodnia na tydzień jak waga spada w dół to tym bardziej motywowało nie do wytrwania w naszych założeniach – mówi.

- Bardzo obawiałem się jak to będzie jak pojadę na 3 tygodnie do Senatorium, na szczęście dzięki poradom Pani Agaty przetrwałem i wróciłem z wagą jeszcze niższą :) Teraz już nie wyobrażam sobie siebie z tym ogromnym nadbagażem. Czuję się rewelacyjnie, lepiej sypiam, słodycze już nie rządzą moim życiem, wymieniam garderobę albo podkradam coś od syna ;) Ostatecznie udało mi się zrzucić około 30kg. Brzmi to poważnie, ale szczerze mówiąc nie było to aż tak kłopotliwe, po prostu wymagało konsekwencji. Różnica w samopoczuciu jest niesamowita, czuję, że mam więcej energii, nie choruję a do tego ciągle jem to co lubię. Polecam wszystkim znajomym Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie – podkreśla Pan Henryk.

A Ty?
Czy jesteś gotowa/gotowy na swoją wielką METAMORFOZĘ??

Żywienie ma wpływ na każdy aspekt funkcjonowania naszego organizmu, jesteśmy tym co jemy i od tego w ogromnej mierze zależy długość i jakość naszego życia. Rozumiejąc tę zależność stworzyliśmy miejsca gdzie każdy otrzyma indywidualną pomoc, wsparcie  i niezbędną wiedzę żywieniową. Tak właśnie powstał Projekt Zdrowie! Polska sieć centrów dietetycznych!

Jesteśmy ludźmi z pasją i wieloletnim doświadczeniem w branży dietetycznej. Naszą misją jest rzetelna pomoc na najwyższym poziomie, dlatego nasza oferta jest zawsze indywidualnie dopasowana do każdej osoby, która szuka pomocy z zakresu szerokorozumianej dietetyki.

Pracujemy na autorskim systemie dietetycznym, stworzonym przez wykwalifikowaną kadrę dietetyczną. Nasze diety, plany żywieniowe i zalecenia opracowywane są przez osoby kierunkowo wykształcone, z ogromnym doświadczeniem zawodowym, dla których dietetyka jest prawdziwą pasją.

Nasi klienci mają szeroki wybór, który pozwala na dopasowanie naszej metody do swoich potrzeb i możliwości. Prowadzimy terapie żywieniowe uwzględniające suplementację jak i takie, które oparte są jedynie na zaleceniach żywieniowych i współpracy z dietetykiem.

Umów się już dziś i skorzystaj z bezpłatnej wizyty z naszym dietetykiem.
Możesz też wygrać BEZPŁATNĄ TRZYMIESIĘCZNĄ METAMORFOZĘ

Zgłoś się do KONKURSU i zawalcz o wymarzoną sylwetkę!

Zasady są proste! Co zrobić, aby wziąć udział w konkursie?
Wyślij e-maila na adres [email protected] i napisz nam w kilku zdaniach dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie!? W e-mailiu dołącz również:
a) zdjęcia na których widać Twoją sylwetkę,
b) swoje wymiary (wzrost i waga)

PROJEKT ZDROWIE
POLSKIE CENTRA DIETETYCZNE

E-mail: [email protected]

ul. Mickiewicza 36
39-300 Mielec
Tel. +48 790 337 773


Dietetyk mgr Agata Anuszewska
 

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone