Zamknij
REKLAMA

Truskawiec: "Szachtar" - ceny przyjemnie Cię zaskoczą

16:06, 31.01.2019 | Materiał partnera

Dla wielu ludzi, którzy chcą skorzystać z wypoczynku i leczenia w sanatorium, podstawowym czynnikiem oddziałującym na wybór miejsca, w którym jest to oferowane, jest jego koszt.

Podczas wypoczynku koszt zamieszkania jest podstawowym wydatkiem. Jeśli dodać jeszcze cenę wyżywienia i procedur leczniczych, będzie to już całość wydatków związanych z takim wypoczynkiem. Na przykład, sanatorium „Szachtar” w Truskawcu oferuje kompleksowe rozwiązanie i klient otrzymuje wszystko, co jest potrzebne do komfortowego pobytu w ośrodku wypoczynkowym:

  • Zakwaterowanie w jednym z nowoczesnych, niedawno wyremontowanych pokoi. Sanatorium oferuje pokoje w różnych kategoriach, dostępny jest również "Dom rodzinny", co pozwala każdemu potencjalnemu klientowi wybrać odpowiednią opcję, biorąc pod uwagę własne wymagania i możliwości finansowe;
  • Smaczne, dietetyczne, zbilansowane odżywianie (szwedzki stół) jest jednym z głównych składników całego kompleksu leczenia. Ceny za pobyt w sanatorium „Szachtar” w Truskawcu uwzględniają już koszt posiłków;
  • Ponieważ większość osób udaje się do uzdrowiska w celu leczenia, w sanatorium funkcjonuje cały kompleks medyczny, w którym można przejść szereg badań lekarskich, uzyskać zalecenia odnośnie zabiegów i przejść kompleksowe leczenie. W tym miejscu pracują wykwalifikowani specjaliści z wieloletnim doświadczeniem, a zabiegi lecznicze wykonywane są z użyciem najnowocześniejszego sprzętu.

Dla wczasowiczów z dziećmi jest pokój dziecięcy i plac zabaw na świeżym powietrzu. Sanatorium znajduje się z dala od centrum miasta i szczyci się dużym ogrodem krajobrazowym. Fani pieszych wędrówek będą mogli w pełni cieszyć się dostępną okazją i spędzać dużo czasu na świeżym powietrzu.

Nie zwracając uwagi na wszystkie te fakty ceny w sanatorium „Szachtar” w Truskawcu zawsze pozostają dostępne dla klientów. Żadne inne sanatorium nie zaskoczy Cię tak samo wysoką jakością obsługi w tak przystępnej cenie. Cena pokoi zależy od sezonu i kategorii pokoju. Ale nawet w szczycie sezonu można znaleźć tutaj bardzo korzystne oferty.

Wszystkie informacje na temat sanatorium przedstawione są na oficjalnej stronie internetowej san-shahtar.com. Zdjęcia, opis usług, opinie klientów - te informacje pomogą Ci dokonać właściwego wyboru.

Oczywiście, można brać pod uwagę kwestię kupienia pamiątki, zjedzenia obiadu w jednej z pobliskich restauracji, potrzebę dodatkowych usług medycznych, które nie są wliczone w cenę pobytu. Jednak to wszystko należy traktować jako dodatkowy element wydatków.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone