Zamknij
REKLAMA

Program do przyjmowania zamówień jakiego jeszcze nie było!

16:10, 21.01.2019 | Materiał partnera

W ramach dzisiejszego artykułu pragniemy zaznajomić naszych czytelników ze specyfiką programu do przyjmowania zamówień, który to niedawno zadebiutował na rodzimym rynku. Mowa oczywiście o systemie Poster, który nabyć można odwiedzając stronę producenta. Przyjrzyjmy się jego specyfice, cechom wyróżnikowym oraz ogółowi oferty firmy.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Decydując się na zakup systemu w modelu abonamentowym, użytkownik otrzymuje możliwość dostępu do gromadzonych danych dotyczących prowadzonej przez niego działalności gospodarczej niezależnie od miejsca w którym się znajduje. Co więcej, wszystkie tego typu informacje są przez program do przyjmowania zamówień przechowywane w Chmurze, co oznacza, że brak dostępu do globalnej sieci Internet nie stanowi jakiegokolwiek problemu i nie ogranicza funkcjonalności oprogramowania. Na korzyść systemu POS przemawia także wysoce intuicyjny interfejs, dzięki któremu uruchomienie oraz konfiguracja oprogramowania zajmie nawet osobie niezaznajomionej z tego typu aplikacjami zaledwie kilka minut. Nie można także w tym miejscu pominąć faktu, iż ten rozbudowany oraz wysoce wydajny system dostępny jest w niezwykle korzystnej cenie. Najtańsza opcja abonamentowa dedykowana przedsiębiorcom stawiającym pierwsze kroki w branży gastronomicznej to jedynie 57 złotych miesięcznie. W ofercie znalazło się też miejsce dla rozwiniętych na skalę krajową restauracji i barów, które to skorzystać mogą z pakietu Pro, którego cena wynosi w chwili obecnej 221 złotych za miesiąc użytkowania przy uiszczeniu opłaty za cały rok z góry. Jak więc doskonale widać, trudno na Polskim rynku o lepszą ofertę!

Multum funkcjonalności na wyciągnięcie ręki

Co zyskujemy w momencie, gdy zdecydujemy się nabyć opisywany program do przyjmowania zamówień? Lista korzyści jest dość długa, jednak najistotniejsze z nich postanowiliśmy dla Państwa zebrać w poniższym spisie:

  • Dostęp do statystyk sprzedaży,
  • Dostęp do ewidencji magazynowej,
  • Możliwość wprowadzania zmian w ustawieniach kas,
  • Możliwość wystawiania dowolnej ilości paragonów,
  • Regularne aktualizacje oprogramowania,
  • Dział Obsługi Klienta dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu,
  • Bezpieczeństwo danych dzięki ich przechowywaniu w Chmurze,
  • Możliwość ewidencjonowania wynagrodzenia dla pracowników,
  • W przypadku pakietów zaawansowanych - opcja montażu oddzielnego ekranu w kuchni oraz funkcja rezerwacji stolików dla gości.

Producent gwarantuje także bezawaryjne działanie systemu POS, dzięki czemu obsługa klientów stanie się nie przykrym obowiązkiem, a wręcz przeciwnie ? bardzo przyjemnym doświadczeniem. Właściciel oraz kelnerzy będą mogli bowiem w pełni skupić się na obsłudze konsumentów, nie natomiast na obsłudze kasy fiskalnej czy księgowaniu paragonów i faktur.

Szeroki wybór produktów

Jeżeli chcieliby Państwo rozszerzyć swój program do przyjmowania zamówień o kompatybilny z nim osprzęt, warto odwiedzić sekcję "Sprzęt" na stronie producenta, gdzie znaleźć można zestawy dla przedsiębiorców działających w branży gastronomicznej, kasy fiskalne, drukarki paragonów oraz szafy kasowe. Wszystkie one dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, a dodatkowo cieszą oko minimalistycznym i nienachalnym designem. Z całą pewnością idealnie wpasują się one w wystrój wnętrza Państwa restauracji czy baru, jednocześnie znacznie podnosząc efektywność świadczonych w ich ramach usług gastronomicznych.

Podsumowanie

Analiza oferty oraz asortymentu firmy Poster pozwala wysnuć hipotezę, że przy utrzymaniu obecnej jakości obsługi klienta oraz regularnym rozszerzaniu linii dostępnych produktów, stanie się ona wiodącym dostawcą usług fiskalnych dla przedsiębiorców działających w branży gastronomicznej. Już teraz zdobyła ona przychylność ponad 50 tysięcy właścicieli różnej wielkości barów i restauracji, głównie dzięki ponadprzeciętnemu stosunkowi jakości do ceny oferowanego osprzętu oraz oprogramowania. Uważamy, że dołączenie do tego grona będzie doskonałym pomysłem, szczególnie przy tak niewielkich kosztach jakie należy z tego tytułu ponieść!

 

(Materiał partnera)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone