Zamknij
REKLAMA

Sekret najpiękniejszego prezentu dla Babci i Dziadka

11:09, 17.01.2019 | Materiał partnera

21 i 22 stycznia obchodzimy jedne z najważniejszych świąt w ciągu całego roku - Dzień Babci i Dzień Dziadka. Bez wątpienia to szczególne osoby w Twoim życiu. Odkąd tylko jesteś w stanie sięgnąć pamięcią, Dziadkowie troszczyli się o Ciebie, brali udział w wychowaniu, a kiedy trzeba było bronili Cię i rozpieszczali, ponieważ taka właśnie jest ich rola. Dlatego chcemy Ci zdradzić sekret najpiękniejszego prezentu dla Babci i Dziadka.

Co jest najważniejsze dla Dziadków?

Zadaj swoim Dziadkom pytanie, co jest dla nich najważniejsze. Odpowiedź może Cię zaskoczyć, ponieważ priorytety zmieniają się z wiekiem. Nie będą to więc pieniądze, dobra materialne, nowszy i wygodniejszy samochód, a po prostu wspólnie spędzony czas.

Chwile, które upływają na rodzinnych spotkaniach, grach czy rozmowach, nigdy dla seniorów rodu nie są stracone. Wręcz przeciwnie, mają największą wartość, ponieważ pozwalają być razem, są wyrazem miłości, sympatii i zaufania.

Sekret udanego prezentu

Printu podpowiada: sekret najpiękniejszego prezentu tkwi w zdjęciach! To właśnie one są nośnikiem wspomnień - pierwszych kroków wnucząt, przedstawień szkolnych, wakacji na wsi, ślubu, narodzin prawnucząt… W nich znajdują się wszystkie emocje i wystarczy tylko na nie spojrzeć, by powrócić do wyjątkowych wydarzeń.

Jeśli więc zależy Ci, by w tym roku sprezentować Dziadkom coś naprawdę szczególnego, zamów fotoksiążkę, którą poznasz bliżej tutaj: https://printu.pl/fotoksiazka/.

Fotoksiążka jest nowoczesną formą albumu fotograficznego. Jej wewnętrzne strony drukowane są na kartach papieru kredowego, a formą przypomina tradycyjną książkę z twardą, miękka bądź płócienną okładką. Fotoksiążka to elegancki, ale jednocześnie spersonalizowany upominek.

30 minut - tylko tyle potrzebujesz, by stworzyć fotoksiążkę

Nie musisz martwić się projektowaniem fotoksiążki - to bardzo prosta czynność! Wystarczy, że skorzystasz z intuicyjnego internetowego narzędzia, dostępnego na stronie Printu. Do aplikacji wgraj zdjęcia, a następnie ułóż je na wirtualnych stronach fotoksiążki. Dodaj podpisy, elementy graficzne oraz dedykację albo życzenia i gotowe!

Aby fotoksiążka prezentowała się jeszcze piękniej, wybierz motyw graficzny przygotowany specjalnie z myślą o Dniu Babci i Dniu Dziadka. Tak przygotowany prezent jest gotowy do druku. Sprawdź wszystkie szablony dla Dziadków (kliknij tutaj!)

Pamiętaj, że sekret prezentu dla Dziadków to tak naprawdę Wasze wspólne wspomnienia i szczęśliwe chwile zapisane na fotografiach.

Dla Babci i Dziadka właśnie te momenty są najważniejsze, do nich najczęściej wracają. Teraz będą mogli to robić w dowolnym momencie - wystarczy, że rozsiądą się w fotelu z ulubioną herbatą i z fotoksiążką.

(Materiał partnera)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone