Zamknij
REKLAMA

Studniówka z Vistulą!

11:13, 12.01.2019 | Materiał sponsorowany

Studniówkowy garnitur zazwyczaj jest pierwszym zakupionym w życiu. Dobrze dobrany może posłużyć także w czasie matury lub znacznie dłużej, dlatego w jego wyborze warto postawić na praktyczną klasykę.

Garnitur na studniówkę, jak przystało na tak eleganckie wydarzenie, powinien być ciemny. Granatowy, stalowy, ewentualnie czarny. Powinien też idealnie leżeć. Warto pamiętać o właściwym rozmiarze, nie marszczy się na wysokości karku, ani nie odstaje z tyłu, poniżej linii bioder.

Ramiona marynarki w dopasowanym garniturze idealnie pokrywają się z ramionami sylwetki , a mankiety sięgają nadgarstka, tak, aby wystawał spod nich mankiet koszuli. Po zapięciu marynarki, powinna pozostać wolna przestrzeń między guzikiem marynarki, a koszulą, nie większa jednak niż na szerokość palca. Modne garnitury mają też proste, lekko zwężane spodnie bez zakładek przy nogawkach.

Zgodnie z obecnymi trendami, modna marynarka jest taliowana , a więc mocno dopasowana, co wysmukla optycznie sylwetkę, ale też stosunkowo krótka. Jednorzędowa, z wąskimi klapami i zapinana na dwa guziki, należy do kanonu współczesnej elegancji, a jednocześnie jest na tyle prosta i uniwersalna, że można ją nosić z innymi, mniej oficjalnymi spodniami, na przykład chinosami, czy nawet dżinsami.

Teraz w salonach Vistula wyjątkowa promocja – ZESTAW STUDNIÓWKOWY 599 ZŁ (GARNITUR, KOSZULA, KRAWAT I MUCHA). Oferta dostępna jest wyłącznie w salonach stacjonarnych.

Zapraszamy do SALONU VISTULA I BUTIKU WÓLCZANKA, Galeria Navigator, ul. Powstańców Warszawy 4, 39-300 Mielec, tel.: 788-511-276

(Materiał sponsorowany)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone