2
20:37, 15.12.2018
Mieleckie siatkarki w ten weekend rozegrają ostatnie wyjazdowe mecze ligowe w tym roku. Dzisiaj gościły w Warszawie, w niedzielę wyjdą na parkiet w Poznaniu.
4
13:26, 09.12.2018
Siatkarki Szóstki Mielec pokonały WTS Włocławek 3:0 w meczu 1 ligi siatkówki. W ten sposób zbudowały sobie dystans nad ostatnim miejsce w tabeli. Nadal jednak ich sytuacja jest bardzo trudna.
12
04:17, 08.12.2018
Pierwszoligowe siatkarki UKS Szóstki Mielec dzisiaj zagrają pierwszy mecz z serii rewanżowej zasadniczej części sezonu 2018/2019. Będzie to spotkanie "o życie".
5
22:28, 05.12.2018
Choć mielczanki nawiązały ambitną rywalizację z przeciwniczkami z Dąbrowy Górniczej wygrywając chociażby w drugim secie, seria błędów doprowadziła do porażki. Te bardzo licznie przytrafiały się jednak obydwu ekipom.
1
12:06, 04.12.2018
W środę i sobotę UKS Szóstka rozegra kolejne mecze w siatkarskiej 1 lidze kobiet.
10
15:25, 02.12.2018
W kolejnym meczu I Ligi kobiet mielczanki uległy zawodniczkom z Torunia 0:3.
8
20:10, 24.11.2018
Siatkarki UKS Szóstki Mielec przegrały mecz z Uni Opole. Spotkanie zakończyło się wynikiem 1:3.
12:28, 22.11.2018
Po serii meczów wyjazdowych, siatkarki UKS Szóstki w Mielcu rozegrają mecz z Uni Opole.
1
19:43, 17.11.2018
Kompletnie nie udał się wyjazd do Szczyrku pierwszoligowym siatkarkom z Mielca.
11:39, 16.11.2018
Przed siatkarkami UKS Szóstki kolejne spotkanie wyjazdowe. Mielczanki zagrają w sobotę w Szczyrku.
3
22:15, 14.11.2018
Wyjazd siatkarek Szóstki Mielec do Warszawy na pojedynek z sąsiadkami z tabeli 1 ligi okazał się bardzo nieudany. Mielczanki nie były w stanie wywalczyć choćby seta.
12:20, 13.11.2018
Kolejnym przeciwnikiem UKS Szóstki w 1 lidze kobiet będzie Bluesoft Mazovia Warszawa. Mecz w środę 14 listopada.
5
20:14, 10.11.2018
UKS Szóstka zanotowała kolejny przegrany mecz. Tym razem na własnym parkiecie mielczanki przegrały z Karpatami Krosno.
1
10:33, 09.11.2018
Przed siatkarkami UKS Szóstki kolejny mecz 1 ligi kobiet. Rywalem mielczanek będą Karpaty Krosno.
21:59, 03.11.2018
W meczu 1 ligi kobiet siatkarki UKS Szóstki przegrały wyjazdowy mecz z KS AZS Politechnika Śląska Gliwice.