10:27, 18.04.2024
Dwóch zawodników Handball Stali Mielec otrzymało powołania do młodzieżowej kadry narodowej mężczyzn.
19:39, 17.04.2024
Czy mieleccy szczypiorniści pokonają rywali z czołówki Ligi Centralnej i zaliczą trzecią wygraną z rzędu? Dowiemy się w sobotni wieczór. Trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.
09:46, 14.04.2024
Dwa punkty z Kielc przywieźli piłkarze ręczni Handball Stali Mielec!
14:03, 11.04.2024
Pięć punktów przewagi nad strefą spadkową przy jednym zaległym meczu – to dzisiejsza sytuacja w tabeli Ligi Centralnej piłkarzy ręcznych Handball Stali Mielec. W minioną sobotę Biało-Niebiescy wreszcie się przełamali.
19:52, 06.04.2024
Na taki mecz czekaliśmy! Po bardzo dobrym spotkaniu Handball Stal Mielec pokonała u siebie Stal Gorzów Wielkopolski 26:23. Szczególnie imponująca byłą pierwsza połowa, w której podopieczni trenera Roberta Lisa stracili zaledwie 6 bramek.
10:18, 06.04.2024
Już w sobotę w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu, Handball Stal Mielec podejmie Stal Gorzów Wielkopolski.
15:08, 30.03.2024
Mieleccy szczypiorniści znowu rozczarowali i zaplątali się nieco w walkę o utrzymanie w Lidze Centralnej, bo przegrali istotne spotkanie w Łodzi. Nowy szkoleniowiec z pewnością ma o czym myśleć.
18:58, 27.03.2024
Kończy się wyjątkowo długa przerwa w rozgrywkach Ligi Centralnej ZPRP mieleckich piłkarzy ręcznych. W finałowe tygodnie całego sezonu wejdą pod wodzą nowego trenera, znanego z tego, że jest bardzo wymagający.
09:11, 26.03.2024
Turniej 1/16 Młodzieżowych Mistrzostw Polski Juniorów Młodszych w piłce ręcznej odbył się w miniony weekend w hali Sportowej MOSiR Mielec.
18:35, 09.03.2024
Misja Tomasza Sondeja w Handball Stali Mielec dobiegła końca. Był tymczasowym trenerem zespołu Ligi Centralnej. Dwie wstydliwe porażki jego zespołu, po których są olbrzymie pretensje do zawodników, spowodowały zatrudnienie w Mielcu nowego szkoleniowca.
15:37, 09.03.2024
Na to spotkanie wszyscy w Mielcu wyczekiwali z dużą nerwowością. Stal grała z bardzo nieprzyjemną Nielbą i musiała udowodnić swoją wartość, by nie utknąć na dłużej w dolnej połowie ligowej tabeli. Nie zrobiła tego i atmosfera przy Solskiego stała się bardzo gęsta.
20:45, 08.03.2024
Przed nami drugi z rzędu mecz u siebie mieleckich piłkarzy ręcznych. Już w sobotę o godzinie 14:30 Handball Stal Mielec podejmie Nielbę Wągrowiec. Cały czas trwa sprzedaż biletów na to spotkanie.
09:26, 07.03.2024
Runda rewanżowa Ligi Centralnej piłkarzy ręcznych rozpędziła się na dobre. Jeszcze przed chwilą Stal Mielec grała z KPR Autoinwest Żukowo, a już zaprasza na kolejne spotkanie, w którym rywalem będzie Nielba Wągrowiec. Bilety można kupować przez Internet, w biurze klubu oraz przed samym meczem w kasie Hali MOSiR.
18:04, 02.03.2024
Wyżej notowane KPR Żukowo wizytowało mielecka halę MOSiR z okazji meczu Ligi Centralnej ZPRP. Mieleccy szczypiorniści zaczęli bardzo źle, a później widzieliśmy kilka niespodziewanych scen.
12:29, 01.03.2024
Po prawie trzech tygodniach Handball Stal Mielec wraca z ligowym meczem do mieleckiej Hali MOSiR. W najbliższą sobotę (2 marca) o godzinie 17:00 mielczanie podejmą KPR Autoinwest Żukowo. – To ciekawa drużyna, która ma dużo mocnych punktów – mówi przed tym spotkaniem trener Tomasz Sondej.