Zamknij
REKLAMA

SDK wybierze najpiękniejsze balkony i ogródki przyblokowe

11:00, 16.07.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Startuje konkurs dla miłośników kwiatów, zieleni a jednocześnie posiadaczy pięknych, zadbanych balkonów czy ogródków przyblokowych. Jak co roku, o tej porze Spółdzielczy Dom Kultury w Mielcu zaprasza do wzięcia udziału w konkursie wyłaniającym najpiękniejsze balkony i ogródki przyblokowe będące w zasobach Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.

Formuła konkursu jest bardzo prosta: wystarczy mieszkać w zasobach MSM w Mielcu, być posiadaczem pięknie zaaranżowanego, ukwieconego, kolorowego balkonu lub opiekować się ogródkiem przyblokowym, zrobić dwa zdjęcia i przynieść je do SDK. W ubiegłych latach konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem.

Zdjęcia w dowolnym formacie, jednak nie mniejszym niż 10 x13 cm, należy składać w zamkniętych kopertach. Na kopercie powinien być napis „Konkurs Piękny ogród na moim balkonie”  Każde zdjęcie należy opisać - imię, nazwisko i adres zamieszkania, telefon kontaktowy do piątku  13 września. 

Zdjęcia do konkursu może zgłosić tylko właściciel balkonu, tarasu, czy opiekun ogródka przyblokowego. Powinny one przedstawiać balkon widziany z zewnątrz. Ocenie nie będą podlegać balkony, którym zdjęcie zrobione zostało od strony mieszkania. - Jeśli ktoś chciałby wziąć udział w konkursie, ale nie ma możliwości zrobienia zdjęcia - prosimy o kontakt z nami, postaramy się pomóc – przekazuje SDK. 

Zdjęcia można przynieść do SDK przy ul. Kusocińskiego 13A w terminie 1.09 - 13.09, w godzinach 12.00 - 18. 00, zostawić zgłoszenie w administracjach poszczególnych osiedli przy ul. Zygmuntowskiej 7A, Pisarka 14 i Jagiellończyka 23 w godzinach 7 - 15 lub w sekretariacie MSM przy ul. Staffa 4A. 

Wszyscy laureaci konkursu, których wyłoni specjalnie powołana Komisja, o wyróżnieniu zostaną powiadomieni telefonicznie do dnia 20 września. Na wszystkich zwycięzców czekają nagrody.

REKLAMA
(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone