Zamknij
REKLAMA

Klub Seniora Pogodna Jesień zakończył kolejny sezon spotkań

10:38, 19.06.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

W minioną środę 12 czerwca w jednej z mieleckich restauracji swoje ostatnie przed wakacyjną przerwą spotkanie klubowe zorganizował dla swoich członków Zarząd Klubo Seniora Pogodna Jesień działający w strukturach Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu. 

Dwudziestu dwóch solenizantów, spersonalizowane życzenia i prezenty, wiele podziękowań i serdecznych słów. Suto zastawione stoły i ciepła  atmosfera – tak było do późnych godzin wieczornych. 

Spotkanie perfekcyjnie przygotowała Maria Moździerz. W części oficjalnej podziękowała wszystkim, którzy przez ostatni rok pomagali i byli zaangażowani w codzienną działalność klubu. Podziękowania skierowane były do całego  Zarządu i wszystkich komisji, które pomagają aby spotkania klubowe były sympatyczne i ciekawe. Miłą niespodzianką były również podziękowania i piękne kwiaty dla samej przewodniczącej od koleżanek i kolegów. Docenili oni ogrom pracy i determinację z jaką do swojej misji prowadzenia klubu przez ostatni czas podchodziła Pani Maria.

Przewodnicząca nie ukrywała zaskoczenia ale również wzruszenia. Wszyscy byli wdzięczni również opiekunce klubu z ramienia  Spółdzielczego Domu Kultury Pani Marcie Załuckiej. 

Po wręczeniu upominków dla ogromu solenizantów i odśpiewaniu gromkiego sto lat przyszedł czas na biesiadę przy pysznych smakołykach i zabawę taneczną z muzyką na żywo.

Pierwsze powakacyjne klubowe już 5 września. 

 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone