Zamknij
REKLAMA

Ekstremalny Plac Zabaw po raz trzeci. Na Dzień Dziecka

11:31, 17.05.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

1 czerwca w Międzynarodowy Dzień Dziecka nie może zabraknąć atrakcji dla najmłodszych w naszym mieście. Urząd Miejski w Mielcu, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mielcu oraz Studio Wizualne Damian Gąsiewski po raz trzeci zapraszają dzieci z rodzicami na „Ekstremalny Plac Zabaw". 

Zawody, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w ubiegłym roku wracają. Na mieleckich bulwarach powstanie specjalny tor przeszkód, na którym będą rywalizować najmłodsi. W jego budowie pomogą nam lokalne firmy - Technika grzewcza i sanitarna Basco2, Dom-Eko, Producent wyrobów metalowych NIKmet i serwis opon Targum. 

Patronat honorowy nad imprezą objęły: Husqvarna Group z fabryką w Mielcu, Producent suplementów diety AvetPharma, Przychodnia stomatologiczna OrthoDent, Bank Pekao w Mielcu oraz Dobrowolscy – tradycyjne wędliny z Wadowic. Dzięki temu wsparciu dzieciaki wystartują bez zapisów, limitów i opłat startowych. 

- Tradycyjnie przygotujemy pakiety startowe, będzie zdrowo i ekologicznie. Możemy liczyć m.in. na Froneri producenta lodów z Zielonej Budki, producenta klocków Cobi czy Centrum Dietetyczne Projekt Zdrowie. Rozgrzewkę przed każdą serią startów przeprowadzą instruktorzy z Extreme Fitness - przekazuje Damian Gąsiewski.

Państwowa Straż Pożarna oraz Policja z Mielca przeprowadzą projekt dla dzieci „Kręci mnie bezpieczeństwo". Na trasie pomagać dzieciakom będą harcerze z mieleckiego Hufca. O bezpieczeństwo zadba również Ergo Hestia Oddział Grupy Jerzy Wąs. Zaplecze medyczne i pokaz pierwszej pomocy poprowadzi Ratownictwo medyczne Jarosław Marczewski.

Przy organizacji eventu pomagają Agencję Reklamową MCDesign, mieleckie MPGK i Producenta agregatów prądotwórczych Firmę AKMEL.

- Zapraszamy wszystkich od godz. 14:00! Moc wrażeń i atrakcji gwarantowane! - zapewnia organizator.

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone