Zamknij
REKLAMA

Będzie kolejny maraton Fluo Zumby z Klubem Młodych Liderów

11:59, 11.04.2019 | M.B
REKLAMA
Skomentuj

Fundacja Klub Młodych Liderów już po raz kolejny organizuje maraton Fluo Zumba. Wydarzenie to  odbywa się w wyciemnionej sali, przy blasku farby fluorescencyjnych. Taniec, energia i radość, to wszystko zapowiada się już 22 kwietnia, na hali w Szkole Podstawowej nr 7. 

Maraton zumby, już na stałe wpisał się w kalendarz imprez Klubu Młodych Liderów. Tegoroczna edycja zapowiada się jeszcze bardziej wyjątkowa. Każdy z uczestników pomalowany będzie kolorowymi farbkami fluo, dzięki czemu na ciemnej sali będzie jedynie blask tancerzy. 

Maraton startuje już o godzinie 16, a przy trzygodzinnym tańcu „zumbowicze” spalą wszystkie poświąteczne kalorie! Wydarzenie to ma przede wszystkim charakter sportowy, a celem jest pokazanie, że mielczanie są aktywni i propagują zdrowy styl życia. Ponadto zumba dostarczy im mnóstwo endorfin i energii. Ale to nie wszystko…  W trakcie Fluo Zumby odbędzie się charytatywna zbiórka na rzecz podopiecznych z Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno- Wychowawczego w Mielcu! 

- Pragniemy, aby nasze wydarzenie wywołało uśmiech na twarzach wszystkich uczestników wydarzenia i nie tylko! Mamy nadzieję, że dzięki przygotowanej loterii z atrakcyjnymi nagrodami oraz otwartymi sercami tancerzy, uda nam się sprawić radość potrzebującym dzieciom z ośrodka- mówi koordynator Fluo Zumby Wiktoria Noga.

Na imprezie pojawi się także strefa chillout, na której pozytywnie zmęczeni tancerze, będą mogli chwilkę odpocząć i nawodnić się, jak również zaczerpnąć porad dietetycznych. Wszystko to z pewnością przyniesie mnóstwo dobrej zabawy. Dodatkowo uczniowie II Liceum oraz Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1, za aktywny udział w wydarzeniu otrzymają dodatkowe oceny z wychowania fizycznego. 

(M.B)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone