Zamknij
REKLAMA

Pikantne gry dla par - krótki przegląd

14:59, 12.03.2019 | Materiał partnera

Planszówki cieszące się dużym powiedzeniem w latach 90tych mają swój renesans. W dobie komputerów i smartfonów nikt by nie przypuszczał, że ktoś znów będzie chciał zagrać w monopoly czy chińczyka – a jednak! Producenci gier planszowych wyszli także naprzeciw parom, które szukają pikantnych gier tylko dla dwojga. Poniżej znajdziecie mały ich przegląd.

Karty do pokera rozbieranego

W seks shopach z łatwością znajdziemy klasyczne karty do pokera rozbieranego, ale są też propozycje bardziej zaawansowane. Jedną z takich gier jest poker połączony z kamasutrą. Gra składa się z kilku rund, w pierwszej rozbieramy partnera, a w każdej kolejnej napięcie erotyczne wzrasta, gdzie w końcu w ostatniej rundzie możemy wypróbować pozycje znajdujące się na kartach. Świetny sposób na przetestowanie czegoś nowego w sypialni!

Gry karciane dla dwojga

Karty z erotycznymi zadaniami oraz intymnymi pytaniami - tu nie ma tabu. Karty są podzielone na polecenia dla kobiet i mężczyzn w wersji soft lub hard. Gra nie tylko jest początkiem dobrej zabawy, ale także pomoże przełamać lody w sypialni.

Kostki z seks instrukcjami

Dość popularne w sypialni i świetna gra wstępna. Mamy do dyspozycji trzy kostki – jedna wskazuję miejsce, gdzie masz wykonać zadanie, druga co masz zrobić, a trzecia w jaką część ciała. Rewelacyjna gra dla nieśmiałych!

Pudełeczka pełne wyzwań

W internetowym sklepie Venus.net.pl można znaleźć kilka opcji pudełeczek w kształcie serduszka z różnymi zadaniami. Pudełko jest pełne wyzwań – mogą być to delikatne i zmysłowe polecenia, ale także bardzo pikantne. Zadania są podzielone dla kobiet i mężczyzn. Możesz losować karteczkę raz dziennie lub częściej i urozmaicać swoje życie seksualne.

Pikantne planszówki

We wcześniej wspomnianym sklepie intymnym znajdziesz także bogaty wybór planszówek. W ofercie są gry wyłącznie dla par, a także opcje, które sprawdź się w większym gronie. Znajdziemy między innymi grę, która odkryje kto w gronie znajomych jest najlepszym seks ekspertem lub gra prawda czy fałsz – dowiesz się czegoś nowego i nieprzyzwoitego o innych. Świetną opcją może być także gra w rzutki. Mamy dwie tablicę – wersję żeńską i męską, a naszym zadaniem jest trafić w punkt na tablicy, który wskaże jaki element garderoby ma zdjąć nasz partner.

Jeśli chcesz się dobrze bawić ze swoim partnerem i wypróbować czegoś nowego w sypialni to koniecznie przetestuj powyższe propozycje!

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone