Zamknij
REKLAMA

Świąteczne życzenia po angielsku

17:02, 04.01.2019 |
REKLAMA
Skomentuj

Przed Świętami Bożego Narodzenia w Szkole Podstawowej w Dąbrówce Wisłockiej przeprowadzony został konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim.

- Celem konkursu, w którym wzięło udział 23 uczniów, było doskonalenie umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim, popularyzowanie tradycji świątecznych krajów anglojęzycznych, rozwijanie zdolności plastycznych, wyobraźni oraz aktywności twórczej dzieci i młodzieży – informuje Beata Pocheć ze Szkole Podstawowej w Dąbrówce Wisłockiej.

Zadaniem uczestników było przedstawienie tradycji Świąt Bożego Narodzenia w postaci kartki świątecznej wraz z umieszczonymi na niej życzeniami w języku angielskim.

Wyniki konkursu ogłoszone zostały podczas wigilii szkolnej. W kategorii klas II-III pierwsze miejsca zajęli: Zuzanna Pytel, Konrad Noga, Rafał Sołowski, Igor Koźlik i Konrad Janeczek. 

Natomiast w kategorii klas V-VIII zwyciężczyniami zostały Wiktoria Batko i Sabina Kizior. Drugie miejsce zajęły Wiktoria Gakan i Wiktoria Łesyk, a trzecie Marcin Ujas i Karolina Ujas.

Wyróżnienia otrzymały Wiktoria Działo, Weronika Działo i Oliwia Pietrucha. 

Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne gadżety, a zwycięzcy i wyróżnieni dodatkowo nagrody w postaci książek.

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

KarlKarl

2 0

Tu jest POLSKA i używamy języka POLSKIEGO, chyba że ktoś myśli o pracy u araba na zmywaku w UK to uczy się angielskiego. Rosyjki i niemiecki jako język wroga trzeba znać a nie angielski. 09:31, 06.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone