Zamknij
REKLAMA

Huczny jubileusz "Pogodnej Jesieni"

12:19, 08.11.2018 |
REKLAMA
Skomentuj

W czwartek, 18 października w jednej z mieleckich restauracji miała miejsce niecodzienna uroczystość. Swoje 25 urodziny obchodził Klub Seniora „Pogodna Jesień”, działający w strukturach Spółdzielczego Domu Kultury Mieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Mielcu.  

Klub ten działa i skupia w swoich szeregach przede wszystkim mieszkańców osiedla Lotników, ale nie tylko. Przez jego szeregi bowiem przewinęło się wielu mieszkańców całego miasta i okolic. 

Na uroczystości znaleźli się oprócz oczywiście wszystkich czynnych członków klubu licznie zaproszeni Goście. Spotkanie rozpoczęła, witając wszystkich przybyłych Maria Borowiec, przewodnicząca klubu. Pani Maria przybliżyła zebranym historię klubu, przypominając najważniejsze klubowe wydarzenia z tak bogatej działalności. Następnie głos zabrali Państwo Maria Moździerz i Ryszard Moczarski.  Jako  wieloletni członkowie klubu, bardzo związani z nim poprowadzili dalszy ciąg części oficjalnej. 

Gdy przyszedł czas na życzenia, popłynęły one mocnym strumieniem od zaproszonych gości. Życzenia dla całego klubu, na ręce Pani Mari Borowiec składały: przewodnicząca Klubu Seniora „Wrzos” Władysława Cegielska wraz z klubową opiekunką Urszulą Gładyszewską-Wałek i Elżbietą Pitroff, przewodnicząca Klubu Seniora „Złota Jesień” Maria Światowiec, wraz z opiekunką Teresą Kubik.

Fryderyk Kapinos - pełniący obowiązki prezydenta miasta Mielca, również przyłączył się do życzeń, dziękując jednocześnie za to, co klub robi dla ludzi starszych i jak to jest ważne właśnie dla starszych, samotnych osób. 

W części artystycznej wystąpili Natalia Tabor i Czesław Bury, długoletni członkowie klubu, prezentując skecze i monologi. Tadeusz Korpanty zaprezentował piękny muzyczny recital. Zebrani zobaczyli również efektowna wiązankę tańców latynoamerykańskich w wykonaniu pary tanecznej z Klubu tańca towarzyskiego „Żaczek”, działającym przy Spółdzielczym Domu Kultury. 
 
Po części artystycznej przyszedł czas na pyszny poczęstunek i taneczną zabawę. 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone