Rekordowe zwycięstwo KF Stal Mielec! 20:2! [FOTO, WIDEO]

22:06, 25.01.2020 P.C Aktualizacja: 14:26, 26.01.2020
Skomentuj

Aż 20 bramek wbili rywalom zawodnicy Klubu Futsalu Stal Mielec w meczu 2 ligi podkarpackiej PZPN.

Futsal, 2 liga podkarpacka PZPN
KF Stal Mielec - GKS Futsal Zarzecze 20:2 (8:0)

20:2 - 40 min - Łukasz Skowron

KF STAL: Walczak, Szewc - T. Skowron, Ł. Skowron, Dopart, Wątróbski, Tetlak, Stypa, Ryba.

Zespół z Zarzecza zajmuje trzecie miejsce w tabeli i dotychczas liczył się w grze o zwycięstwo w lidze podkarpackiej futsalu. Na mecz do Mielca zarzeczanie przyjechali jednak osłabieni, zabrakło zawodników, którzy grają także w regionalnych ligach „trawiastych” i rozpoczęli przygotowania ze swoimi podstawowymi drużynami do rundy wiosennej.

W efekcie zmotywowani mielczanie szybko rozstrzygnęli mecz, nie pozwalali rywalowi nawet na próbę pościgu.

Zarzecze zerwało się tylko na chwilę po przerwie i popisało się dwoma efektownymi bramkami z dystansu. Szybka odpowiedź Stali jednak ostudziła zapał gości do walki w tym meczu.

Po 7. kolejkach KF Stal Mielec jest liderem tabeli. Kolejny mecz mielczanie zagrają z FT Przeworsk, a tydzień, w Mielcu.