Zamknij
REKLAMA

Uroczy chłopak lat 20 poszukuje dziewczyny. Nie jestem przystojny, nie mam też BMW ani passata. Mój brat to nie Janusz i Haliny w rodzinie też nie mam. Poszukuję kogoś by pójść do kina, czasem się wzajemnie rozerwać. Nie poszukuje dziewczyny na jedną noc tylko na całe życie. Proszę nie wysyłać głupich komentarzy bo się nie odezwę. Proszę o zdecydowane komentarze a przysięgam postaram się być tym księciem na białym koniu. ?


Komentarze (7)

MM

21 1

Jeśli masz takie zamiary jak piszesz to tylko Ci pozazdrościć. Naprawdę. Nie wiem czy znajdziesz tu taką dziewczynę pasującą do Ciebie. Taką by nie była z Tobą bo masz jakies pieniądze. Dziś te dziewczyny to instagramowe puste lale z wykrzywionym ustami i brwiami jak Breżniew.
Życzę Ci powodzenia. Jeśli są ? normalne? skromne dziewczyny to schowane gdzieś. 07:25, 21.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

MielczaninMielczanin

2 8

Uu jak nie masz passerati to ciężko będzie
11:53, 21.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StanowczaStanowcza

0 14

Ile masz centymetrów przyjemności małżeńskiej? 15:11, 21.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Kolega007Kolega007

3 0

Znalazła się laska która liczy wszystko na metry i centymetry,bez uczuć? 14:50, 22.04.2019


EwaEwa

5 0

W tym mieście dziewczyny rownież zaczynają być jak z metra cięte dziewuszki z portali społecznościowych. Tona tapety, brwi malowane węglem, zdjęcia robione w łazience przy lustrze a w tle bajzel. Dzisiejsze młode dziewczyny to obraz nędzy i rozpaczy. Idziesz ulicą mijasz takie a klną bardziej niż mężczyźni. Nie idzie to w dobrą stronę.
Jeśli już uparłeś się by znaleźć sobie dziewczynę to przynajmniej uważaj i bądź czujny i nie zakochuj się tak na 100 procent od razu żebyś później nie cierpiał niepotrzebnie bo sie np okaże, że nie zabierasz jej do maca, nie kupujesz matowych szminek, bo nie masz pieniędzy.
Moja rada. Ostroznie.
10:00, 22.04.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

AngelaAngela

1 0

Lepiej mu będzie z chłopcami przy piwie o tym pogadać. 12:17, 22.04.2019


Kolega007Kolega007

1 0

Ejjj ziomek,wieksze szanse masz w realu poznać jakoś dziewczyne niż na jakimś portalu.Pozdro 14:42, 22.04.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA

pozdrawiam panią z cukierni pokusa obok zielonego rynku ,super usmiech i wogole , moze kawa ,

#SPOTTEDMIELEC Chciałbym pozdrowić śliczną dziewczynę w czerwonych włosach, którą mijałem w poniedziałek 19.08 jak szła przez Książnice w stronę Kiełkowa po godzinie 15 ;) Jeśli to czytasz i chcesz się poznać to zostaw coś po sobie :)

Witam Czy jest jakaś dziewczyna, która chciałaby poznać też fajną osobę po prostu aby poznać się, pójść do pubu lub setki innych miejsc wyjscia wspólnie. To się odezwij na mail [email protected] Do Ciebie nie mam jakiś specjalnych wymagan, ale dobrze gdybyś była miła, uśmiechnięta i sympatyczna 😀 To będzie tymbardziej fajnie się poznać, jeśli chciałabyś, ja wysoki z dobrą budową ciała przystojny Dwudziesto kilku.. latek. A wiek Twój fajnie gdyby był do 30stki. Dzięki i pozdrawiam wszystkich czytających, a w szczególności zainteresowane moim postem kobiety 😁 [email protected]

Mielec Chciałyśmy pozdrowić chłopaków którzy byli najpierw na placu jedli włoskie śmietankowe lody i stali przy panu bez koszulki który sobie spał pod parasolem przy budce z jedzeniem .Pozniej szliście koło efesa do auta , chciałyśmy was poznać w czarnej koszulce i cudnym uśmiechu , dwie laski które siedziały pod parasolami i paliły szluga,jeśli to czytacie zostawcie coś po sobie XD

Byłaś na Dożynkach w Przecławiu bujałaś się jak wianek, powiem ci szczerze że jesteś śliczny wianek ale niestety to piwo które zostało przez ciebie wylane wypadało by odkupić. Nie wiem czy chcący czy nie chcący ale to były moje ostatnie fundusze. Jeśli się umówisz zemną to może ci wybaczę nie wiem jak masz na imię oraz gdzie mieszkasz byłem tak zauroczony tobą a zarazem z szokowały tym wylanym piwem że nic nie pamiętam

© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone