Zamknij
REKLAMA

Post skierowany do dziewczyn w wieku 18-21 lat! Nie masz planów na 26 stycznia, i chcesz się zabawić? Zapraszam na studniówkę, oczywiście wszystko opłacone. Jeśli jesteś chętna, to zostaw serduszko, a odezwę się do Ciebie.


Komentarze (2)

AndrzejAndrzej

9 0

<3 07:40, 09.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ZadbanyMarianZadbanyMarian

0 0

8====D ? 11:47, 13.01.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Pozdrawiam mila ekspedientke z Zabki w dniu smingusa dyngusa na starowce ktora doradzila mi ktore piwo jest lepsze hhe gostek w okularach ...moze chetna wyskoczyc na male piwko oczywiscie Ty wybierzesz rodzaj trunku...hhe Pozdro

Uroczy chłopak lat 20 poszukuje dziewczyny. Nie jestem przystojny, nie mam też BMW ani passata. Mój brat to nie Janusz i Haliny w rodzinie też nie mam. Poszukuję kogoś by pójść do kina, czasem się wzajemnie rozerwać. Nie poszukuje dziewczyny na jedną noc tylko na całe życie. Proszę nie wysyłać głupich komentarzy bo się nie odezwę. Proszę o zdecydowane komentarze a przysięgam postaram się być tym księciem na białym koniu. ?

Szukam dziewczyny na wesele która chętna pisać

SPOTTED Siemka! Czy Ktoś widział w Mielcu Friza? PILNE

Pozdrawiamy chłopaków, którzy dnia 20.04 byli na meczu na Babisze. Siedzieli w czarnym busie. Pozdrawiamy szczególnie kierowcę i chłopaka w czarnej bluzce??

© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone