Zamknij
REKLAMA

Pozdraiwamy chłopaka który dnia 7 lipca grał na stadionie Czermin z numerem 10 z drużyny Dąbrówki Osuchowskiej odezwij się ❤?


Komentarze (4)

MarioMario

3 0

To Zenek. On ma dziewczynę.. nawet dwie. 11:28, 08.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Alicja Alicja

6 0

Haha same buraki z tej dabrowki osuchowskiej. Mlaskaja przy stole , bekaja o bakach nie wspomnę.
Dzicz 14:22, 08.07.2019

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

buraczekburaczek

1 0

Jeszcze większe buraki są z brnia osuchowksiego ;) 10:33, 10.07.2019


gabagaba

0 0

Wszystkich do ,,jednego wora'' wrzucać nie można . Choć w większości zgadzam się. Breń ,Dąbrówka ,Ziempniów --WIOCHY A jacy mądrzy , uzdolnieni . piękni poprostu najjjjj . Pozdrawiam ,,gorąco'' Bożenkę z Ziempniowa . 10:12, 14.07.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czy jest jakaś dziewczyna chętna wyskoczyć razem do kina, na pizze? :) Ja miły, fajny 25 latek ;) Jedyne wymagania to wiek 16+ i chęci do rozmowy ;) Zainteresowane proszę o zostawienie lajka, serduszka lub napisanie na e-mail: [email protected] Tylko proszę bez głupiego oznaczania :)

Młoda (31l.) atrakcyjna dziewczyna pozna pana w podobnym (ok. 25-35) wieku do wynajęcia wspólnego mieszkania i miłego spędzania wolnego czasu. Potrafię dobrze gotować, ukończyłam studia, mam pracę - miło by było gdybyś ty miał samochód, odrobinę kultury i coś więcej w głowie niż alkohol i kibicowanie stali ;) Zainteresowanych proszę o zostawienie komentarza lub serduszka.

Czarna Honda Accord Kombi RMI 63.... - kontakt Jeśli to czytasz daje ci 24 h abyś zgłosił sie do mnie w celu wczorajszej szkody To co wyczyniles przechodzi ludzkie pojęcie Ucieczka z miejsca zdarzenia mówi ci to coś Mam cię na kamerce Jeśli się nie odezwiesz zgłaszam sprawę na policje

witam , wie ktoś jak na imię ma brunetka z żabki na starówce ,wysoka ładna dziewczyna

Pozdrowienia dla chłopców co grali w siatkówkę na dniach Wampierzowa PS Fajnie graliście

© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone