Zamknij
REKLAMA

Witam szukam osoby towarzyszącej na wesele najlepiej kobiety w przedziale wiekowym 16-20 lat . Najlepiej z poczuciem humoru . Zapewniam transport . Zostaw coś po sobie odezwę się ??


Komentarze (3)

obserwatorobserwator

3 0

I natępny oszołom.... 21:27, 18.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

SamanthaSamantha

3 0

Hej mam 23 lata, dwójka małych dzieci, chętnie pójdę Z Tobą, może polaczy nas miłość i wkrótce my staniemy przed ołtarzem...wzamian oferuję wspaniałą zabawę na weselu 05:27, 19.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do samanta Do samanta

1 1

Ty się dziećmi zajmuj a nie po weselach pchaj, co chcesz, zrobić sobie kolejne 500+ 19:03, 19.06.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Czy jest jakaś dziewczyna chętna wyskoczyć razem do kina, na pizze? :) Ja miły, fajny 25 latek ;) Jedyne wymagania to wiek 16+ i chęci do rozmowy ;) Zainteresowane proszę o zostawienie lajka, serduszka lub napisanie na e-mail: [email protected] Tylko proszę bez głupiego oznaczania :)

Młoda (31l.) atrakcyjna dziewczyna pozna pana w podobnym (ok. 25-35) wieku do wynajęcia wspólnego mieszkania i miłego spędzania wolnego czasu. Potrafię dobrze gotować, ukończyłam studia, mam pracę - miło by było gdybyś ty miał samochód, odrobinę kultury i coś więcej w głowie niż alkohol i kibicowanie stali ;) Zainteresowanych proszę o zostawienie komentarza lub serduszka.

Czarna Honda Accord Kombi RMI 63.... - kontakt Jeśli to czytasz daje ci 24 h abyś zgłosił sie do mnie w celu wczorajszej szkody To co wyczyniles przechodzi ludzkie pojęcie Ucieczka z miejsca zdarzenia mówi ci to coś Mam cię na kamerce Jeśli się nie odezwiesz zgłaszam sprawę na policje

witam , wie ktoś jak na imię ma brunetka z żabki na starówce ,wysoka ładna dziewczyna

Pozdrowienia dla chłopców co grali w siatkówkę na dniach Wampierzowa PS Fajnie graliście

© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone