Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowe prezenty dla niemowlaka pod choinkę

13:33, 28.11.2019 | Materiał partnera

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najbardziej radosnych dni w roku. Wiele osób uwielbia robić prezenty, jednak równie wiele nie ma pomysłu na świąteczny prezent dla dziecka. Co wybrać, by sprawić radość maluchowi? Jaki prezent będzie odpowiedni dla niemowlaka? Odpowiadamy poniżej.

Stolik edukacyjny

Małe rączki zawsze są chętne do poznawania nowych kształtów. Wypełniona guzikami, pokrętłami i interaktywnymi przyciskami zabawka pozwala dziecku na efektywniejszy rozwój psychoruchowy, a kolorowe elementy stanowią miłą rozrywkę. Wybierając stolik edukacyjny warto wybrać taki, który będzie dopasowany do potrzeb malucha, a jednocześnie spełni wymagania bezpieczeństwa – wykonany z bezpiecznego plastiku, bez ostrych krawędzi i drobnych, łatwych do oderwania elementów. Zabawka powinna mieć również odpowiednią wagę – zbyt lekki stolik będzie niestabilny, a tym samym niebezpieczny dla dziecka.

Mrucząco – szumiące misie

Mrucząco – szumiące misie koją napięcie emocjonalne, łagodzą ból i w delikatny sposób usypiają malucha zapewniając mu odprężenie i spokojny sen. Króliczki Mruumi to nie tylko cudowne przytulanki. Traktujemy je bardziej jako przyjaciela dzieci towarzyszącego im przez kolejne lata. - mówi Magdalena Król, twórczyni mrucząco – szumiącego misia Króliczka Mruumi. Opracowując Króliczka Mruumi zdecydowaliśmy sięoprócz sprawdzonych rozwiązań takich jak szum suszarki i bicie serca - na dodatkowy element w postaci dźwięku mruczącego kota. Dlaczego? Naukowe badania potwierdzają, że dźwięki o niskiej częstotliwości – takie jak mruczenie kota – działają na człowieka rozluźniająco i kojąco. Wielu dorosłych zna przyjemne uczucie towarzyszące słuchaniu leżącego obok rozluźnionego kota – to wyjątkowo relaksujące doznanie. Chcieliśmy podzielić się tym z najmłodszymi. Króliczki Mruumi pomagają najmłodszym nie tylko w uśnięciu. To ważne wsparcie podczas trudnych momentów takich jak ząbkowanie czy kolka. W późniejszych latach świetnie sprawdzają się natomiast jako maskotki z dźwiękiem mruczenia kota – dźwiękiem, który zrelaksuje i wyciszy starsze dziecko, a nawet osobę dorosłą.

Sortery

Dostępne na rynku pod przeróżnymi postaciami, opierają się na jednej zasadzie działania – klocki o określonych kształtach odpowiadają otworom, w które należy je włożyć. Banalne z punktu widzenia dorosłego człowieka zadanie, dla malucha bywa nie lada wyzwaniem. Sortery uczą dzieci logiki, rozróżniania kształtów i abstrakcyjnego myślenia. Zróżnicowane kształty pomagają w rozwoju motorycznym, a konieczność wykonania zadania uczy skupienia. Wybierając sorter warto zwrócić uwagę na to, by jego wielkość była dostosowana do dziecka, a poziom zróżnicowania kształtów dopasowany do możliwości malucha.

Promocja Black Friday – Króliczki Mruumi 219 zł tylko 159 zł – zobacz tutaj.

 

REKLAMA
(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone