Zamknij
REKLAMA

Black Friday w sklepie Pan Materac! Rabaty do 50%!

00:02, 27.11.2019 | Artykuł sponsorowany

W najbliższy piątek w mieleckim salonie Pan Materac z okazji Black Friday rabaty nawet do 50%! Promocje będą trwać przez cały weekend. Co więcej, podczas wspomnianych dni będzie można skorzystać z porad fizjoterapeuty. To idealny moment na urządzenie sypialni.

W Mielcu salon marki znajduje się przy ulicy Przemysłowej 2 lok. B4. Otwarty jest od poniedziałku do soboty w następujących godzinach: pn. - pt. od 9:00 do 18:00, zaś w sobotę od 8:00 do 14:00. Lokal mieści się w budynku C. H. Unimet Plaza.

Sklep Pan Materac posiada bardzo bogaty asortyment. Ofertę stanowią produkty pochodzące od marek, które są chętnie wybierane przez klientów w całej Polsce. Można tu wymienić takie firmy jak Hilding, Janpol, Mollyflex, New Design i wiele innych. Podczas Black Friday wybrane produkty będzie można kupić nawet z 50% rabatem.

Warto również wspomnieć kilka słów o samej marce Pan Materac. Jest to zarówno sieć salonów stacjonarnych, jak i sklep internetowy, który znajduje się pod adresem www.panmaterac.pl. Salony można znaleźć w miastach takich jak: Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice, Lublin, Krosno oraz w Rzeszowie. Sklep cieszy się coraz większą popularnością wśród klientów, którzy dzielą się bardzo pozytywnymi opiniami na temat obsługi oraz całego procesu realizacji zamówienia.

Na uwagę zasługuje również fakt, iż marka posiada własną kolekcję materacy i łóżek. Materace Original Multi, Original Thermo, Select Massage, Tempo oraz Puls są bardzo popularne wśród klientów. W Black Friday wszystkie te modele będzie można kupić z 40% rabatem!

Zachęcamy do odwiedzenia salonu oraz sklepu internetowego.
Okazje Black Week: https://www.panmaterac.pl/black-week-58

REKLAMA
(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone