Zamknij
REKLAMA

Sezonowa reklama na koszulkach - sposób na ciekawą reklamę

18:22, 23.10.2019 |

Reklama to bardzo istotna część prowadzenia jakiejkolwiek działalności. Dobrze przeprowadzona kampania marketingowa to jeden z głównych czynników udanego biznesu. Bardzo ważne aby reklama była przeprowadzona w jak najciekawszej formie. Jednym ze sposobów jest reklama na koszulkach

Sezonowa reklama na koszulkach - w barze

Jeżeli prowadzisz restaurację warto rozważyć wprowadzenie takiego rozwiązania w barze. Największe sieci gastronomiczne na świecie takie jak Starbucks czy Hard Rock Cafe od dawna prowadzą taką sprzedaż. Jeżeli dbasz o markę swojego baru takie koszulki mogą być świetnym gadżetem dla stałych klientów. Wprowadzają tego typu koszulki warto zadbać o to aby były one inne w zależności od danego sezonu.

Dobrym sposobem na wykorzystanie tego gadżetu jest zorganizowanie konkursu dla stałych klientów w którym nagrodą byłaby koszulka.

Sezonowa reklama na koszulkach - uczelnie i szkoły

Wygodna odzież z logo uczelni lub szkoły to świetny gadżet dla studentów i uczniów. Dodatkowo stanowi świetną reklamę. Jeżeli taka koszulka będzie dobrze zaprojektowana młodzi ludzie z chęcią będą ją nosić poza szkołą. Jest to świetny sposób na wypromowanie uczelni i pozyskaniu w rekrutacji nowych uczniów.

Sezonowa reklama na koszulkach - organizacje pożytku publicznego

Jeżeli prowadzisz organizacje charytatywną to taka koszulka polo z nadrukiem noszona przez wolontariuszy może być świetnym sposobem na zwrócenie uwagi na twoją fundację. Dzięki temu więcej ludzi dowie się o twojej działalności.

Z takiego rodzaju reklamy mogą skorzystać schroniska dla zwierząt. Mogą nosić je wolontariusze pomagające schronisku.

Koszulki z reklamą mogą również stanowić pewien rodzaj zbiórki dla potrzebujących. Dochód ze sprzedaży koszulek można przeznaczyć dla tych, którzy najbardziej tego potrzebują.

Sezonowa reklama na koszulkach - dla miast

Reklama na koszulkach to świetny sposób na wypromowanie miasta. Ich sprzedaż można prowadzić na różnych festynach organizowanych w przeciągu roku. Podczas letnich imprez warto aby koszulka posiadała motyw, który będzie kojarzył się z wakacjami. Z kolei podczas jarmarków bożonarodzeniowych można stworzyć koszulkę w klimacie świątecznym. Taki gadżet z pewnością wypromuje daną miejscowość wśród turystów.

Reklama na koszulkach ma wszechstronne zastosowanie. Przy jej pomocy można promować wszystko od miast po instytucje aż po prywatne firmy. Dobrze zaprojektowana koszulka będzie stanowiła ciekawy gadżet. W celu zwiększenia jej atrakcyjności warto aby wraz z zmianą sezonu zmieniać jej motyw.

Artykuł powstał przy współpracy z http://www.odziezdoreklamy.pl

 

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone