Zamknij
REKLAMA

Zalety księgowości i fakturowania online

15:49, 24.09.2019 |

Kiedy myślimy o tym, że firma będzie lepszym wyborem, niż praca na etacie, musimy pamiętać, że z prowadzeniem własnej działalności wiąże się wiele różnych działań. Musimy zadbać o stronę prawną swojej firmy, a także o księgowość, fakturowanie, czy o wizerunek przedsiębiorstwa.

 Jednak obecnie zamiast zatrudniać sztab księgowych, można zminimalizować koszty, wybierając rozwiązania, które oferuje np.  wFirma.pl.

Co oferuje system wFirma.pl?

System wFirma.pl to potężne narzędzie, które sprawdzi się w każdej firmie. Do wyboru mamy trzy najważniejsze moduły, które pozwolą doskonale zorganizować pracę w przedsiębiorstwie. Możemy zdecydować się na pakiet podstawowy, wybierając fakturowanie online i CRM, a jako moduł dodatkowy zarządzanie magazynem. By mieć pewność, że dokonujemy właściwego wyboru, można przetestować działanie systemu wFirma.pl bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Natomiast w wersji płatnej, możemy dopasować pakiet tak, by płacić wyłącznie za te funkcjonalności, które są nam naprawdę potrzebne.

Jeśli chodzi o możliwości tego systemu, to warto je zebrać w trzy podstawowe obszary. Pierwszym może być zarządzanie sprzedażą, czyli fakturowanie, korzystanie z rozwiązań CRM, e-Commerce i dla magazynu. Drugi obszar dotyczy kadr i płac. Korzystając z dostępnych możliwości, uda nam się wygenerować każdy potrzebny dokument, jak również zintegrować naszą firmę z e-ZUS-em i MF. Za jego pomocą stworzymy też elektroniczną bazę z aktami osobowymi, czy będziemy mogli łatwo zarządzać ewidencją czasu pracy. Trzeci obszar działań w zakresie korzystania z systemu wFirma.pl dotyczy księgowości internetowej. Za pomocą tego systemu możemy zadbać o KPiR, Ryczałt, VAT, a także sporządzać e-Deklaracje, raporty JPK, dokonywać transakcje wraz z zapisem dokumentacji, czy wprowadzać środki trwałe.

Jakie są zalety systemu wFirma.pl?

Przede wszystkim każdy kto korzysta z systemu wFirma.pl, może zauważyć, że czas poświęcany na organizację i wykonywanie określonych zadań jest znacznie krótszy. Każdą czynność można wykonać z dowolnego miejsca w programie, co znacznie przyspiesza pracę. Wybierając to narzędzie, można także zaoszczędzić na prowadzeniu firmy. Nie musimy bowiem zatrudniać wykwalifikowanych księgowych, kupować wielu różnych oprogramowań, czy martwić się o ich aktualizację.

Platforma wFirma.pl jest również atrakcyjna ze względu na jej dostępność. Można z niej korzystać wtedy, gdy jest nam wygodnie, o dowolnej godzinie w ciągu dnia, jak i w nocy. Wystarczy tylko mieć dostęp do internetu, by móc zarządzać firmą z dowolnego miejsca na świecie. Jest to również idealne narzędzie pracy, ponieważ dane są zawsze dostępne. Można je analizować bez potrzeby przeglądania setek wydruków, które są pochowane w segregatorach. Cała wiedza z wybranego obszaru naszych zainteresowań jest zawsze na wyciągnięcie ręki, co przekłada się na lepsze zarządzanie finansami, jak i na bardziej wydajną organizację działań.

Program jest też uniwersalny, ponieważ oferuje dostęp do wszystkich narzędzi finansowo-księgowych, które są dostępne przez internet. Jego aktualizacja odbywa się na bieżąco, więc zawsze mamy pewność, że wFirma.pl działa w oparciu o aktualne przepisy w prawie podatkowym.

(Materiał partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone