Zamknij
REKLAMA

Nowy Extreme, nowe możliwości! Ruszyły dni otwarte! [FOTO]

14:47, 02.09.2019 | Artykuł sponsorowany

- Nie działamy tylko pod kątem rzeźby czy zrzucania wagi, ale bardzo szeroko chcemy pomóc ludziom w codziennej sprawności - mówią trenerzy Extreme Fitness podczas rozpoczętych właśnie dni otwartych nowego lokalu w Centrum Handlowym Smoczka przy ul. Szafera w Mielcu. Warto odwiedzić nowy klub - dni otwarte trwają do 8 września!

Ruszyły dni otwarte nowej, kolejnej już siedziby Extreme Fitness - klubu, który powstał w 2009 roku z pasji do ćwiczeń i zdrowia fizycznego. Od teraz prócz dobrze znanej siedziby przy ul. Targowej 8 w Mielcu, Extreme działa także w Centrum Handlowym Smoczka przy ul. Szafera 33. 

- Mamy tutaj do dyspozycji ponad 1000 m2 powierzchni, która na nowo została przystosowana pod potrzeby naszych Klubowiczów - mówi Mariusz Kosior, twórca Extreme Fitness. Wykorzystywany dotychczas w tej samej lokalizacji sprzęt został odnowiony, ale są też zupełnie nowe urządzenia.

- Dodaliśmy tez nowe usługi - chociażby profesjonalne zajęcia CrossFit. Stworzyliśmy specjalną salę o powierzchni około 100 m2 właśnie z takim przeznaczeniem. To tutaj będą się odbywać funkcjonalne zajęcia grupowe - dodaje twórca Extreme Fitness.

Ponadto wzbogacony został grafik zajęć - pojawiło się wiele atrakcyjnych zajęć w godzinach porannych. Niezmiennie jest też szereg zajęć w godzinach popołudniowych, tak by każdy mógł pracować nad swoim ciałem w odpowiednim dla siebie czasie.

Warto podkreślić, że w kadrze Extreme Fitness oprócz wykwalifikowanych trenerów są także fizjoterapeuci, którzy potrafią dostosować ćwiczenia siłowe pod kątem problemów zdrowotnych. - Nie działamy tylko pod kątem rzeźby czy zrzucania wagi, ale bardzo szeroko chcemy pomóc ludziom w codziennej sprawności - mówią trenerzy.

Warto odwiedzić nowy klub Extreme już teraz - do 8 września trwają dni otwarte! W tym czasie można korzystać z klubu absolutnie bezpłatnie. Do dyspozycji są też atrakcyjne promocje na karnety. Okres promocyjny zakończy się seminarium z Szymonem Ładą - mistrzem świata w kulturystyce.

Przyjdź do Extreme Fitness
C.H. Smoczka, ul. Szafera 33

Godziny otwarcia:
Od poniedziałku do piątku od 6:00 do 23:00
W soboty od 8:00 do 20:00
W niedziele od godz. 8:00 do 18:00

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone