Zamknij
REKLAMA

Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym

14:51, 28.08.2019 | Ogłoszenie płatne

Projekt grantowy „Poznaj e-usługi i funkcjonuj w społeczeństwie informacyjnym” realizowany jest w ramach Projektu „W SIECI BEZ BARIER”. Projekt ten jest finansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, III oś priorytetowa „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie 3.1  „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Stowarzyszenie Akademia Umiejętności Technicznych LEONARDO realizuje projekt jako zadanie zlecone przez Gminę Miejską Mielec.W ramach projektu zaplanowana jest realizacja 6 szkoleń:
• Rodzic w Internecie
• Mój biznes w sieci
• Moje finanse i transakcje w sieci
• Działam w sieciach społecznościowych
• Tworzę własną stronę internetową (blog)
• Kultura w sieci

Wszystkie szkolenia są BEZPŁATNE
 
Zapraszamy do udziału osoby które ukończyły 25 lat, mieszkające na terenie Mielca, w tym szczególnie osoby niepełnosprawne.

Termin zapisów: 27 sierpnia – 4 września 2019 r.

w dni robocze w godzinach 15:00-17:00, w Katolickim Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Mielcu przy ul. Arczewskiego 7


POZNAJ KORZYŚCI PŁYNĄCE Z CYFRYZACJI USŁUG FIRM I URZĘDÓW:

RODZICE – zapewnienie bezpieczeństwa dziecka w sieci, umiejętność złożenia wniosku Rodzina 500+, uzyskanie Karty Dużej Rodziny, załatwienie spraw urzędniczych za pomocą konta ePUAP i profilu zaufanego itp.

OSOBY PLANUJĄCE OTWARCIE BIZNESU – umiejętność wykorzystania Internetu, do podniesienia skuteczności działania własnego biznesu na różnych płaszczyznach: komunikacja, marketing, zaopatrzenie, finanse itp.

POZOSTAŁE UMIEJĘTNOŚCI NIEZBĘDNE DO FUNKCJONOWANIA W ŚWIECIE CYFRYZACJI: dokonywanie zakupów, zarządzanie kontem bankowym, dokonywanie płatności, rezerwowanie podróży czy płacenie podatków, korzystanie z podstawowych usług administracji m.in. wnioski o zaświadczenia, świadczenia czy o dowód osobisty a WSZYSTKO TO ELEKTRONICZNIE, BEZPIECZNIE I SZYBKO!

Miejsce szkolenia:  Katolickim Centrum Edukacji Młodzieży KANA w Mielcu przy ul. Arczewskiego 7
Realizacja szkoleń: 32 godziny zajęć, w cyklu 8 spotkań po 4 godziny lekcyjne
Terminy szkoleń: wrzesień – grudzień 2019 r.


Zasady rekrutacji i kwalifikacji Uczestników projektu:

1. Rekrutacja ma charakter otwarty, powszechny wobec wszystkich osób, które spełniają wymagania: ukończone 25 lat i zamieszkiwanie na terenie Gminy Miejskiej Mielec.

2. Warunkiem niezbędnym do udziału w rekrutacji jest spełnienie wymaganych kryteriów oraz złożenie poprawnie wypełnionych dokumentów.

3. Proces rekrutacji Kandydata prowadzi Biuro projektu i rozpoczyna się w momencie dostarczenia wypełnionych dokumentów rekrutacyjnych do Biura projektu.

4. Rekrutacja rozpoczyna się od 27 sierpnia 2019 r. i trwa do 4 września 2019 roku, w dni robocze w godzinach 15:00-17:00. W przypadku nie wypełnienia list uczestników zostanie termin rekrutacji zostanie przedłużony, informacje na ten temat będą aktualizowane na stronie internetowej leonardo.ckp.edu.pl.

(Ogłoszenie płatne)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone