Zamknij
REKLAMA

Jubileusz Twojej firmy - o co należy zadbać?

13:09, 28.08.2019 | materiały partnera

Zbliżają się okrągłe urodziny Twojej firmy. Lata spędzone na rynku danej branży, setki klientów, kontrahentów, realizacji czy wypuszczonych produktów to fakty, które koniecznie trzeba uczcić! Coraz częściej przedsiębiorcy organizują specjalne wydarzenia z tej okazji. Nie zostań w tyle – Twoja jubileuszowa impreza firmowa musi być wyjątkowa! Poniżej prezentujemy kilka rzeczy, o których musisz pamiętać.

Łatwo powiedzieć, trudniej zrobić. Faktem jest, że organizacja imprezy jubileuszowej do najłatwiejszych nie należy. W przypadku tak ważnego eventu trzeba zadbać o każdy, najdrobniejszy nawet szczegół. Może się zdarzyć, że Twoi pracownicy po prostu nie będą wiedzieć jak coś zorganizować lub gdzie zadzwonić, by coś załatwić. I to jest totalnie w porządku. Zatrudniasz ich przecież w innym celu niż organizacja imprez. W takiej sytuacji warto zastanowić się nad wynajęciem agencji eventowej, która zorganizuje wszystko za nas od A do Z.

Jeśli zdecydujesz się na usługi profesjonalistów, możesz być pewien, że o wszystko zadbają. Oczywiście wszystko będzie od początku konsultowane z Tobą – wszak jest to Twój event, prawda?

Na dobry początek konieczne będzie wybranie terminu wydarzenia. Data, na którą się zdecydujesz musi być przemyślana. Twój event nie może zahaczać o sezon urlopowy, okres szkoleń czy nieobecności najważniejszych osób w firmie. Następnie wybierzesz miejsce imprezy. Czy to będzie sala bankietowa w hotelu, popularny obiekt kulturalny lub klub muzyczny, musisz pamiętać o komforcie gości. Wszyscy muszą się przede wszystkim zmieścić i na miejsce dojechać. Jeżeli myślisz o jakimś dalekim miejscu, gdzie prowadzi jedna droga, zrezygnuj z tego pomysłu już na wstępie.

Profesjonalna agencja eventowa we współpracy z Tobą przygotuje również aranżację całego miejsca. Wystrój i dekoracje w kolorach Twojej firmy, gadżety reklamowe z logo, bannery i odpowiednie oznakowanie miejsca imprezy sprawi, że Twoi goście będą wiedzieć do kogo przyszli na imprezę. Strzałem w dziesiątkę będą także małe prezenty, które

Na evencie tego kalibru nie można również zapomnieć o cateringu. Nie trzeba chyba przypominać, że skoro świętujemy jubileusz, to na jedzeniu dla gości nie można oszczędzać. Nie bez kozery nasze babcie mawiały, że przez żołądek trafia się do serca.

Jubileusz firmowy musi być również odpowiednio poprowadzony. Czy coś stoi na przeszkodzie, aby Twoją imprezę poprowadził Hubert Urbański lub Krzysztof Ibisz? Nie jest co misja na Marsa, popularni polscy prezenterzy bardzo często są obecni na tego typu eventach.

Warto również pokusić się o dodatkowe atrakcje. Występ gwiazdy polskiej estrady? Pokaz uzdolnionych artystów z Mam Talent? A może konkursy dla uczestników? Wszystko jest do zrealizowania. Wszystko zależy od Ciebie i Twoich fantazji oraz potrzeb. Jedno jest pewne – nie bój się zaskoczyć swoich gości, a z pewnością zapamiętają jubileusz Twojej firmy na długo!

 

 

 

(materiały partnera)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone