W związku z rozbudową kompleksu Rado Resort poszukuje osób do pracy

20:14, 27.08.2019 artykuł sponsorowany Aktualizacja: 20:29, 27.08.2019

Rado Resort jest nowoczesnym czterogwiazdkowym kompleksem hotelowo - konferencyjnym. Hotel powstał w przepięknym zakątku leśnym w Woli Chorzelowskiej w województwie podkarpackim w odległości 10 km od miasta Mielec oraz w pobliżu mieleckiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W związku z rozbudową kompleksu poszukujemy osób do pracy na poniższych stanowiskach:

KUCHARZ

ZADANIA:
• Przygotowywanie posiłków zgodnie z obowiązującymi standardami,
• Zapewnienie wysokiej jakości potraw,
• Przestrzeganie standardów produkcji gastronomicznej,
• Udział w procesie utrzymania i podnoszenia jakości usług kulinarnych.

PIZZER

ZADANIA:
• Przygotowywanie pizzy w obiektach Rado Resort,
• Obsługa sprzętu gastronomicznego w tym pieca do wypieku pizzy,

OCZEKIWANIA
KUCHARZ/ PIZZER

• Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
• Pasja do gotowania,
• Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
• Dyspozycyjność- praca w trybie zmianowym,
• Chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• Aktualna książeczka do celów sanitarno - epidemiologicznych.

KELNER

ZADANIA:
• Zapewnienie sprawnej obsługi gości zarówno w części restauracyjnej, salach konferencyjnych, salach bankietowych i innych obiektach resortu a także podczas świadczenia usługi room serwisu,
• Budowanie pozytywnych relacji z klientem poprzez zbieranie informacji dotyczących jego potrzeb oraz dołożenie wszelkich starań, aby zostały one zaspokojone na najwyższym poziomie,
• Zapewnienie maksymalnej sprzedaży i wysokiej jakości usług oferowanych gościom Rado Resort.

OCZEKIWANIA:
• Doświadczenie w branży hotelarskiej / gastronomicznej / w dziale obsługi klienta,
• Znajomość języków obcych,
• Umiejętność pracy w zespole, wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalnych,
• Dyspozycyjność i zaangażowanie,
• Mile widziana znajomość obsługi kasy fiskalnej,

OFERUJEMY:

• Pracę w nowoczesnych obiektach z nowym zapleczem socjalnym,
• Doświadczoną załogę i przyjazną atmosferę
• Możliwość rozwoju zawodowego,
• Umowa o pracę,
• Możliwość zakwaterowania,
• Atrakcyjne benefity dla pracowników.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV
pod adres [email protected]

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie wybranego stanowiska.

Prosimy także o dopisanie klauzuli:
„Na podstawie art. 7 ust. 1 w zw. z art. 4 pkt 11 RODO oświadczam, iż wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, którym jest PW Rado Zdzisław Rado z siedzibą w Ławnicy 241, 39-331 Chorzelów moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, w tym również w moim CV i/lub liście motywacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez jest PW Rado Zdzisław Rado z siedzibą w Ławnicy 241, 39-331 Chorzelów . Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO. Rozumiem, że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody wyrażonej przed jej cofnięciem.”

(artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
0%