Zamknij
REKLAMA

Wyjątkowo kreatywne półkolonie z Bricks4kidz

00:01, 04.07.2019 | Artykuł sponsorowany

Zapraszamy na 8- i 4-godzinne półkolonie z LEGO®

MINING & CRAFTING (8-godzinne) – 22.07-26.07.2019 r. (dla dzieci 5-9 lat)

Minecraft to kultowa gra polegająca na budowaniu świata za pomocą sześcianów. Dzieci wcielą się w rolę architektów świata 3D. Za pomocą klocków LEGO® stworzą niesamowitą przestrzeń i wypełnią ją postaciami Steve’a, Skeletona, a nawet Endermana. Każdego dnia dzieci będą musiały stawić czoła nowym wyzwaniom, budując modele i tworząc kluczowe elementy z tej popularnej gry. Możemy zagwarantować rozwój wyobraźni oraz umiejętności konstruowania charakterystycznych budowli i postaci z wykorzystaniem niezliczonej ilości klocków Lego®.

KOMIKS KREATOR (8-godzinne) – 19.08-23.08.2019 r. (dla dzieci 8-12 lat)

Pewnie część dzieci czytało komiks z bohaterami Marvela, Kaczorem Donaldem, Garfieldem lub kultowe polskie serie: Kajko i Kokosz czy Tytus, Romek i Atomek. Zapewne czytając je, niejednokrotnie miały własny, oryginalny pomysł na swój komiks. Jeżeli tak, to nasze półkolonie są po to, aby urzeczywistnić to marzenie! Podczas kampu „Komiks Kreator” dzieci zapoznają się ze światem komiksu, jego historią oraz różnymi jego formami. Każdego dnia realizujemy inny motyw przewodni komiksu tak, aby cała przedstawiona historia miała ciekawe zwroty akcji i wciągała czytelnika w stworzoną lekturę.

Dzięki funkcji łączenia ilustracji ze słowami, intuicyjne oprogramowanie Lego®, pomoże dzieciom w łatwy sposób tworzyć historie z już istniejącej grafiki lub umożliwi przygotowanie własnoręcznie wykonanej scenografii. Tworzenie komiksów nigdy nie było tak proste!

WYPRAWA (4-godzinne) – 05.08-09.08.2019 r. (dla dzieci 5-9 lat)

Dzieci będą poznawać każdy z kontynentów z perspektywy występujących na nich budynków, miejsc i klęsk żywiołowych. Wcielą się z rolę agenta Wally'ego, który za pomocą różnych obiektów, pojazdów stworzonych z klocków Lego będzie zaliczał kolejne misje na wszystkich kontynentach.

Taka Wyprawa tylko u nas! Zapisz swoje dziecko na zajęcia i podziwiaj jak rozwija w sobie zachowania społeczne i emocjonalne takie jak: praca w zespole, wzajemna komunikacja i koncentracja na zadaniu.

 

CENA: 250 zł - 5 dni/4 godziny; 399 zł – 5 dni/8,5 godziny
MIEJSCE: Szkoła Podstawowa nr 6, ul. Solskiego 8
Nie zwlekaj i zafunduj dziecku KREATYWNĄ półkolonię.
Kontakt: 511 407 567, e-mail: [email protected]

(Artykuł sponsorowany)
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone