Zamknij
REKLAMA

Prywatny mini basen z hydromasażem w Twoim ogrodzie. Poznaj koszty

12:45, 09.02.2019 | Materiał partnera

Relaksacyjna kąpiel na świeżym powietrzu z przyjemnymi bąbelkami, cichą muzyką płynącą z głośników i efektami świetlnymi, które działają na nas niezwykle odprężająco - kto z nas nie marzy o takim odpoczynku po ciężkim dniu w pracy? SPA ogrodowe Eva - oto odpowiedź na nasze potrzeby i wymagania. Jacuzzi ogrodowe, które zadba zarówno o ciało, jak i o duszę.

Zanim jednak zdecydujemy się na zakup wanny z hydromasażem, warto zastanowić się nad późniejszymi kosztami jej utrzymania. O czym musimy pamiętać i jak wysokich kosztów należy się spodziewać decydując się na prywatne SPA we własnym ogrodzie?

Koszt zakupu jacuzzi ogrodowego

Pierwszym kosztem, który będziemy musieli ponieść marząc o relaksacyjnych kąpielach z hydromasażem jest zakup wanny ogrodowej. Na jej cenę składa się wiele czynników, wśród których wspomnieć należy o jakości materiałów użytych do jej produkcji, zaawansowaniu technologicznym oraz izolacji termicznej obudowy. Cena jacuzzi ogrodowego Eva to koszt około 35 tysięcy, jednak możemy być pewni, że spodziewać możemy się niskich kosztów eksploatacji, co na koniec wyjdzie nam na korzyść.

Miesięczne koszty zużycia wody i energii elektrycznej jacuzzi ogrodowego Eva

Decydując się na zakup wanny ogrodowej SPA musimy liczyć się z tym, że koszty wody oraz energii elektrycznej wzrosną. Jacuzzi podłączone jest do prądu na stałe - potrzebuje go przede wszystkim do filtracji i utrzymania stałej temperatury wody. Biorąc pod uwagę średnią cenę metra sześciennego wody wynoszącą 10 zł, to za 1500 l wody (tyle, ile zużywa jacuzzi ogrodowe Eva podczas jednorazowego użytkowania) zapłacimy 15 zł. Czas, który jest potrzebny do nagrzania wody do optymalnej temperatury 38 stopni Celsjusza wynosi zaledwie trzy godziny, w związku z czym w szybki sposób możemy cieszyć się przyjemnym ciepłem i masażem całego ciała w naszym jacuzzi.

Wanna ogrodowa SPA Eva to pierwszy produkt w Polsce, w którym zastosowano potrójną izolację. System ten uznawany jest za rewelacyjną barierę cieplną, chroniącą przed niskimi temperaturami, a co najważniejsze - skutecznie ograniczającą zużycie energii elektrycznej. W związku z tym możemy mieć pewność, że koszty prądu będą całkowicie zminimalizowane.

Dodatkowe koszty związane z utrzymaniem jacuzzi ogrodowego Eva

Podwyższony rachunek za wodę i prąd to nie jedyne koszty, których należy się spodziewać użytkując jacuzzi ogrodowe. Dodatkowo, musimy pamiętać także o wymianie filtra (99 zł) - zalecane jest, by wymieniany był co trzy miesiące, w zależności od częstotliwości użytkowania jacuzzi. Odpowiednio przefiltrowana woda gwarantuje nam sprawne działanie oczyszczającego systemu ozonowego, który jest w pełni przyjazny dla naszej skóry.

Zakup jacuzzi ogrodowego wiąże się z koniecznością ponoszenia dodatkowych kosztów, jednak wybierając wannę ogrodową SPA Eva możemy mieć pewność, że koszty te są ograniczone do niezbędnego minimum. Jeżeli marzy Cię zatem prywatne SPA we własnym ogrodzie, to wybór może być tylko jeden - jacuzzi ogrodowe Eva!

(Materiał partnera)
REKLAMA
© hej.mielec.pl | Prawa zastrzeżone