Operator koparki jednonaczyniowej

Nr oferty: StPr/19/0843Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wiosenna 5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: -obsługa koparki jednonaczyniowej, -praca na terenie powiatu mieleckiego (pracodawca zapewnia dojazd na miejsce pracy)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 25.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 24 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • Operator koparki jednonaczyniowej
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: "TRANSJANBUD" JAN TRELA, MAŁGORZATA TRELA S.C.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wiosenna 5, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Jan Trela
      Numer telefonu: 693356335
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn.-pt., Godziny : 7-15
      sprzątanie biur oferta pracy dla osób z ustalonym stopniem niepełnosprawności
      StPr/19/1098
      data rozpoczęcia pracy od 19.04.2019
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      sprzątanie biur
      StPr/19/1099
      wynagrodzenie od do 1 000 PLN

      Administrowanie sal szkoleniowych, badanie, analizowanie i określanie potrzeb szkoleniowych osób i organizacji, wsparcie realizacji szkoleń, realizacja i wsparcie organizowanych eventów HR-owych, prow
      StPr/19/1071
      data rozpoczęcia pracy od 13.05.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      Prowadzenie ewidencji czasu 0pracy oraz kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich, prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy, sporządzanie raportów i sprawozdań w zakr
      StPr/19/1072

      Koordynowanie procesu gospodarki odpadami, koordynowanie procesu komunikacji i promocji kultury OŚ, udział w kontrolach spełnienia wymagań OŚ, prowadzenie procesów administracyjnych Biura
      StPr/19/1074

      Przyjmowanie korespondencji przychodzącej orazprzygotowywanie korespondencji wychodzącej, udzielanie informacji interesantom, archiwizacja akt, obsługa urządzeń biurowych
      StPr/19/1081
      data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019

      Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych, dekretacja i księgowanie dokumentów fi
      StPr/19/1082

      Pisanie zleconych tekstów, wprowadzanie treści do programu komputerowego
      StPr/19/1083

      Wyrób pizzy
      StPr/19/1087
      wynagrodzenie od do 3 000 PLN

      Transport krajowy, woj. podkarpackie, przewóz stali i materiałów budowlanych
      StPr/19/1088
      wynagrodzenie od do 2 400 PLN