Kierowca samochodu ciężarowego z HDS

Nr oferty: StPr/19/0729Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Traugutta 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Prowadzenie pojazdów Spółki przeznaczonych do transportu złomu, rozładunek i załadunek kontenerów, transport krajowy/stałe trasy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. CE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Uprawnienia do obsługi HDS, karta kierowcy, doświadczenie zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: PHUP"SDS" Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Traugutta 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Mirosław Kloc
      Numer telefonu: 662217398
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn-pt., Godziny : 7:00-16:00
      -odbiór pojemników z maszyny, -prosty montaż zgodny z obowiązującymi instrukcjami tj. klapy, kółka
      StPr/19/0756
      data rozpoczęcia pracy od 19.03.2019
      wynagrodzenie od 2 786 - 3 386 PLN

      Przygotowywanie różnymi metodami i technikami, w oparciu o normy surowcowe, różnorodnego asortymentu potraw, napojów i półproduktów kulinarnych, ocenianie jakości surowców, półproduktów i gotowych pot
      StPr/19/0759
      data rozpoczęcia pracy od 18.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Pracownik gospodarczy, sprzątaczka
      StPr/19/0763
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Lakiernik proszkowy
      StPr/19/0765

      Mycie samochodów, pielęgnacja lakieru i wnętrz, obsługa klienta, wycena usług, sprzątanie stanowiska pracy
      StPr/19/0757
      data rozpoczęcia pracy od 15.04.2019

      Zapewnianie bezpieczeństwa powierzonemu mieniu i osobom, chronienie przed kradzieżą, rabunkiem, zniszczeniem, uszkodzeniem, szkodami wynikającymi z awarii technicznych oraz zakłóceń porządku w miejscu
      StPr/19/0760

      Spawacz/przepalacz
      StPr/19/0733
      data rozpoczęcia pracy od 16.03.2019

      Klasyfikacja złomu (możliwość przyuczenia), mechaniczne i ręczne sortowanie złomuzgodnie z obowiązującymi instrukcjami oraz procesami technologicznymi, prace pomocnicze przy rozładunku i załadunku, we
      StPr/19/0732

      Manicure, pedicure, umiejętność wykonywania hybryd, henna brwi i rzęs, regulacja łuku brwiowego, makijaż
      StPr/19/0735
      data rozpoczęcia pracy od 25.03.2019

      Ochrona osób i mienia Miejsce pracy: Mielec, Sąd Rejonowy
      StPr/19/0736