Monter/Serwisant instalacji telekomunikacyjnych

Nr oferty: StPr/19/0326Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 3 Maja 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Instalowanie sieci telekomunikacyjnych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: znajomość instalacji sieci teleinformatycznych (układanie, montaż, pomiary kabli) znajomość sieci bezprzewodowych znajomość konfiguracji sieci w systemach Microsoft Windows znajomość konfiguracji rout
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa "CZAJEN" Krzysztof Czaja
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 3 Maja 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Obsługa Klienta Stacji paliw
      StPr/19/0455
      data rozpoczęcia pracy od 01.03.2019
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      ewprowadzanie zleceń w programie asusytent, rewdagowanie odpowiedzi na zapytania ofertowe od klientów, wpisywanie listów przewozowych oraz nadawanie paczek kurierskich na wyroby wykonane na terenie dr
      StPr/19/0453
      data rozpoczęcia pracy od 13.03.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      pomoc kuchenna
      StPr/19/0472
      data rozpoczęcia pracy od 22.02.2019

      Praca w biurze obsługi klienta
      StPr/19/0474
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Tynkarz
      StPr/19/0445
      wynagrodzenie od do 2 500 PLN

      Przyjmowanie poczty przychodzącej, przygotowywanie poczty wychodzącej, przyjmowanie interesantów, archiwizacja akt
      StPr/19/0440

      Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, obsługa firmowej poczty elektronicznej, redagowanie pism, drukowanie, kopiowanie, skanowanie i kompletowanie dokumentów, odbieranie telefonów, prowa
      StPr/19/0441

      zapoznawanie się z dokumentacją techniczną, dobór narzędzi skrawających, posługiwanie się narzędziami pomiarowymi
      StPr/19/0448

      Sprzątaczka
      StPr/19/0418
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za: Dostarczenie z magazynu niezbędnej ilości surowców i materiałów do produkcji, Pakowanie detali jakościowo zgodnych, Nadzorowanie oraz koordyno
      StPr/19/0420
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN