Konsultant ds. obsługi

Nr oferty: StPr/19/0105Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Pułaskiego 1, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: - Kontakt telefoniczny (połączenia przychodzące) z Klientem Indywidualnym i małymi przedsiębiorcami - Utrzymywanie dobrych relacji z Klientami - Dbanie o pozytywny wizerunek firmy praca na dwie zmiany
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 21.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Elastyczność, wysoka motywacja, doświadczenie w kontaktach z klientami, dobre maniery.
    • BARDZO DOBRA OBSŁUGA KOMPUTERA
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: [Inne] : - silna motywacja i systematyczność, - chęć poznania tajników rynku gazowego i energetycznego, - chęć rozwijania swoich umiejętności,
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Hermes Energy Group S.A.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Postępu 18A, 02-676 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
      Osoba do kontaktu: Agnieszka Kawalec
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o wysyłanie CV na adres e-mailowy: [email protected] lub osobiście: 39-300 Mielec, ul. Pułask
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail
      monter oferta pracy dla osób z ustalonym stopniem niepełnosprawności
      StPr/19/0168
      data rozpoczęcia pracy od 22.01.2019
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      Wykonywanie projektów branży budowlanej
      StPr/19/0173
      data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
      wynagrodzenie od od 2 700 PLN

      prowadzenie pojazdu, załadowywanie i rozładowywanie oraz nadzór nad załadunkiem oraz wyładunkiem, transport towarów na terenie UE!
      StPr/19/0169
      data rozpoczęcia pracy od 01.04.2019
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Praca w kwiaciarni, sprzedaż, tworzenie kompozycji florystycznych
      StPr/19/0170
      data rozpoczęcia pracy od 23.01.2019
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      Pielęgnacja roślin
      StPr/19/0171
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      sprzedawca w sklepie mięsnym, praca w Mielcu praca na jedną zmianę od 08.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku praca w sobotę: 08.00-13.00 za pracującą sobotę przysługuje dzień wolny
      StPr/19/0175

      kieorwnik sklepu mięsnego praca w Mielcu praca na jedną zmianę od 08.00 do 17.00 od poniedziałku do piątku praca w sobotę: 08.00-13.00 za pracującą sobotę przysługuje dzień wolny
      StPr/19/0176

      Kontrolowanie ruchu pojazdów wjeżdżających do firmy i wyjeżdżających z firmy, obsługiwanie bramy wjazdowej, kontrola ruchu osób przemieszczających się do i z budynku firmy. I zmiana 6-14 II zmiana 14-
      StPr/19/0161

      Praca w laboratorium
      StPr/19/0163

      Wydawanie posiłków, sprzątanie, pomoc przy dzieciach.
      StPr/19/0164
      wynagrodzenie od od 1 406,25 PLN