Szwaczka maszynowa

Nr oferty: StPr/19/0088Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Obsługa maszyny wykańczalniczej - Ryglówki oraz prasowanie przed rozpoczęciem wykańczania.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Brak wymagań pracodawcy odnośnie poziomu wykształcenia, ogólna wiedza o szyciu odzieży, zdolności manualne, chęć do dokładnej i sumiennej pracy.
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: kontakt przez PUP
    Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
    Adres: Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Małgorzata Gwoździowska
    Numer telefonu: 177880095
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Oferta pracy w ramach refundacji kosztów wyposażenia lub doposażenia stanowiska pracy dla osób bezrobotnych zamieszkujących na wsi, posiadających ust
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Kontrolowanie ruchu pojazdów wjeżdżających do firmy i wyjeżdżających z firmy, obsługiwanie bramy wjazdowej, kontrola ruchu osób przemieszczających się do i z budynku firmy. I zmiana 6-14 II zmiana 14-
    StPr/19/0161
    data rozpoczęcia pracy od 22.01.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Praca w laboratorium
    StPr/19/0163
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Wydawanie posiłków, sprzątanie, pomoc przy dzieciach.
    StPr/19/0164
    wynagrodzenie od od 1 406,25 PLN

    Utrzymanie czystości powierzchni handlowych.
    StPr/19/0167
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    Projektowanie sieci i przyłączy gazowych: uzyskiwanie zgód od właścicieli działek na zajęcie i ułożenie gazociągu, sporządzanie dokumentacji projektowej, prowadzenie procedur administracyjnych. Sporzą
    StPr/19/0153
    data rozpoczęcia pracy od 04.02.2019
    wynagrodzenie od od 2 300 PLN

    Montaż i przeglądy instalacji i urządzeń sanitarnych i grzewczych, obsługa rozlewni gazu płynnego
    StPr/19/0154
    data rozpoczęcia pracy od 19.01.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    transport krajowy
    StPr/19/0144
    data rozpoczęcia pracy od 01.02.2019
    wynagrodzenie od 3 000 - 3 500 PLN

    mechanik pojazdów samochodowych
    StPr/19/0145
    data rozpoczęcia pracy od 17.01.2019
    wynagrodzenie od do 3 500 PLN

    sprzedawca praca na dwie zmiany: 6.00-14.00 13.00-21.00
    StPr/19/0151

    Dostarczanie towaru do hurtowni oraz zaopatrywanie w towar klientów hurtowni na terenie województwa podkarpackiego i małopolskiego
    StPr/19/0149
    wynagrodzenie od do 2 600 PLN