Pomocniczy robotnik budowlany

Nr oferty: StPr/18/3297Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Operator przecinarek do nawierzchni dróg
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 05.12.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Wymagania pożądane
    Uprawnienia:
    • operator przecinarek do nawierzchni dróg -wszystkie typy
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Brak wymagań dot. poziomu wykształcenia Możliwość sfinansowania uprawnień na operatora przecinarek przez pracodawcę
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Chopina 16a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Izabela Książek
      Numer telefonu: 177745147
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Oferta dla osób bezrobotnych powyżej 29 roku życia (od dnia 30 urodzin), bez pracy, zarejestrowanych w PUP Mielec jako osoby bezrobotne, posiadających
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Operator koparki, koparko-ładowarki
      StPr/18/3350
      data rozpoczęcia pracy od 15.12.2018
      wynagrodzenie od od 4 500 PLN

      Montaż dodatków, montaż schodów
      StPr/18/3351
      wynagrodzenie od od 2 370 PLN

      Obsługa akcji promocyjnej - przeprowadzenie degustacji i aktywna sprzedaż
      92/12/2018
      data rozpoczęcia pracy od 01.12.2018
      wynagrodzenie od 13 - 14 PLN

      pomoc operatorom przy obsłudze maszyn do produkcji wyrobów spożywczych, czynności porządkowe na stanowisku pracy
      91/11/2018
      data rozpoczęcia pracy od 02.01.2019
      wynagrodzenie od 13 - 20 PLN

      pakowanie i przygotowanie produktów do wysyłki
      90/11/2018
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      Liczenie towaru
      89/11/2018
      wynagrodzenie od 15 - 18 PLN

      praca przy maszynach produkcyjnych;
      88/10/2018
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      czynności porządkowe na hali,
      87/10/2018

      Reprezentowanie firmy, promowanie produktów, przeprowadzanie degustacji i prezentacji produktów.
      86/10/2018
      data rozpoczęcia pracy od 26.10.2018
      wynagrodzenie od 16 - 20 PLN

      Obsługa klienta, ważenie i pakowanie mięs oraz krojenie i pakowanie wędlin, dbanie o właściwą ekspozycję towaru,
      85/10/2018