Pracownik magazynowy

Nr oferty: StPr/18/3298Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Piaskowa 9, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Pracownik magazynowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: P.P.H.U. "PUBLIMA" Spółka Jawna Lichota & Lichota
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Piaskowa 9, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Benedykt Golba
      Numer telefonu: 662040078
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
      Fryzjer damski praca na dwie zmiany: 8.00-16.00 09.00-17.00
      StPr/18/3382
      data rozpoczęcia pracy od 14.12.2018
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      fryzjer męski praca na dwie zmiany: 8.00-16.00 09.00-17.00
      StPr/18/3383

      asystent nauczyciela przedszkola praca na jedną zmianę od 7.00 do 15.00
      StPr/18/3378
      data rozpoczęcia pracy od 13.12.2018
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      Pakowanie produktów
      StPr/18/3379
      data rozpoczęcia pracy od 01.01.2019

      Prace porządkowe w budynku oraz na zewnątrz obiektu, odśnieżanie
      StPr/18/3380
      data rozpoczęcia pracy od 15.12.2018

      Praca przy obsłudze nitownicy, ściskarki oraz przecinarki
      StPr/18/1759
      wynagrodzenie od do 14 PLN

      Obsługa Piły CNC
      StPr/18/3369
      wynagrodzenie od od 22 PLN

      kucharz, przygotowywanie posiłków, organizowanie przyjęć, praca na umowę zlecenie, głównie w weekendy,
      StPr/18/3372
      data rozpoczęcia pracy od 12.12.2018
      wynagrodzenie od do 20 PLN

      - prowadzenie zajęć plastycznych i muzycznych oraz zabaw z wykorzytaniem zabawek znajdujących się na sali -wzbudzanie pozytywnych relazji z dziećmi -gospodarowanie czasem wolnym dzieciom przebywającyc
      StPr/18/3373

      Prowadzenie zajęć plastycznych, muzycznych oraz zabaw z wykorzystaniem zabawek znajdujących się na sali, wzbudzanie pozytywnych relacji u dzieci, obsługa kasy fiskalnej i rozmowa z klientem, utrzymani
      StPr/18/3374