Kelner

Nr oferty: StPr/19/2125Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Biernackiego 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Kelner
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 10.08.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania pożądane
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Wykształcenie średnie lub zasadnicze zawodowe Komunikatywna znajomość języka angielskiego Mile widziane doświadczenie
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Hotel Polski Sp. z o.o.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Biernackiego 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Barbara Kozioł
    Numer telefonu: 177888650
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą 177888650 lub przesyłanie aplikacji za pośrednictwem poczty elektron
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn.-pt.
    Sprzedawca w stacji paliw równoważny czas pracy 07.00-19.00 19.00-07.00
    StPr/19/2257
    data rozpoczęcia pracy od 20.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    kelner praca na dwie zmiany: 7.00-15.00 14.00-22.00
    StPr/19/2262
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Elektromonter instalacji elektrycznych
    StPr/19/2263
    data rozpoczęcia pracy od 21.08.2019

    Proste prace pomocnicze w branży budowlanej
    StPr/19/2264
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
    StPr/19/2240
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2019
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 968 PLN

    Sprzedawca w sklepie spożywczo-mięsnym
    StPr/19/2241

    Operator maszyn i urządzeń , sprawdzenie i przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy, zgodne i właściwe wykonywanie pracy zleconej przez przełożonego, zgrzewanie oraz klejenie elementów z pianki PE, ka
    StPr/19/2243
    wynagrodzenie od do 14,7 PLN

    przygotowanie miejsca pracy,obieranie,krojenie, przygotowanie posiłków, dbanie o czystość i sprzęt kuchenny, pomoc kucharzowi.
    StPr/19/2244

    Kontrola jakości i pakowanie gotowego wyrobu.
    StPr/19/2235
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    operator wózka widłowego, pobieranie płyty wiórowej z magazynu, odbieranie gotowego wyrobu, dostarczanie materiałów, ocena stanu technicznego pojazdu
    StPr/19/2236