Młodszy Asystent w sekcji Higieny Żywności i Żywienia

Nr oferty: StPr/19/2138Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Skłodowskiej 8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Kontrola obiektów produkcji i obrotu żywności, materiałów/wyrobów do kontaktu z żywnością i kosmetyków, sporządzanie dokumentacji w tym prowadzenie postępowań administracyjnych zgodnie z przepisami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: WYMAGANIA NIEZBĘDNE: Wykształcenie wyższe, kierunek: zdrowie publiczne, technologia żywności, dietetyka, higiena i epidemiologia, biotechnologia lub inne mające zastosowanie w realizacji zadań Państw
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Mielcu
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Skłodowskiej 8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 175863021 w. 21
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: CV i list motywacyjny, Oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych, Oświadczenie kandydata o nieskazaniu prawomocnym wyrokiem za umy
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    Sprzedawca w stacji paliw równoważny czas pracy 07.00-19.00 19.00-07.00
    StPr/19/2257
    data rozpoczęcia pracy od 20.08.2019
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    kelner praca na dwie zmiany: 7.00-15.00 14.00-22.00
    StPr/19/2262
    wynagrodzenie od od 2 400 PLN

    Elektromonter instalacji elektrycznych
    StPr/19/2263
    data rozpoczęcia pracy od 21.08.2019

    Proste prace pomocnicze w branży budowlanej
    StPr/19/2264
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
    StPr/19/2240
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2019
    wynagrodzenie od 2 250 - 2 968 PLN

    Sprzedawca w sklepie spożywczo-mięsnym
    StPr/19/2241

    Operator maszyn i urządzeń , sprawdzenie i przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy, zgodne i właściwe wykonywanie pracy zleconej przez przełożonego, zgrzewanie oraz klejenie elementów z pianki PE, ka
    StPr/19/2243
    wynagrodzenie od do 14,7 PLN

    przygotowanie miejsca pracy,obieranie,krojenie, przygotowanie posiłków, dbanie o czystość i sprzęt kuchenny, pomoc kucharzowi.
    StPr/19/2244

    Kontrola jakości i pakowanie gotowego wyrobu.
    StPr/19/2235
    data rozpoczęcia pracy od 26.08.2019
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    operator wózka widłowego, pobieranie płyty wiórowej z magazynu, odbieranie gotowego wyrobu, dostarczanie materiałów, ocena stanu technicznego pojazdu
    StPr/19/2236