Technik prac biurowych

Nr oferty: StPr/19/2139Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 16/8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Koordynowanie obiegu dokumentów w firmie, rekrutacja, współpraca z działem kadr, załatwianie bieżących spraw urzędowych, utrzymywanie kontaktu z kontrahentami
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.09.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 400 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
  • średnie zawodowe
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat. B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku (znajomość zagadnień kadrowych), obsługa komputera, mile widziane prawo jazdy kat. B Oferta skierowana do osób z orzeczonym stopniem niepełnosprawności
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Top-Servis" Bąk Mirosław
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przemysłowa 16/8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres praca
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: e-mail
      Sprzedawca w stacji paliw równoważny czas pracy 07.00-19.00 19.00-07.00
      StPr/19/2257
      data rozpoczęcia pracy od 20.08.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      kelner praca na dwie zmiany: 7.00-15.00 14.00-22.00
      StPr/19/2262
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      Elektromonter instalacji elektrycznych
      StPr/19/2263
      data rozpoczęcia pracy od 21.08.2019

      Proste prace pomocnicze w branży budowlanej
      StPr/19/2264
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Nauczyciel przedmiotów zawodowych mechanicznych
      StPr/19/2240
      data rozpoczęcia pracy od 19.08.2019
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 968 PLN

      Sprzedawca w sklepie spożywczo-mięsnym
      StPr/19/2241

      Operator maszyn i urządzeń , sprawdzenie i przygotowanie maszyn i urządzeń do pracy, zgodne i właściwe wykonywanie pracy zleconej przez przełożonego, zgrzewanie oraz klejenie elementów z pianki PE, ka
      StPr/19/2243
      wynagrodzenie od do 14,7 PLN

      przygotowanie miejsca pracy,obieranie,krojenie, przygotowanie posiłków, dbanie o czystość i sprzęt kuchenny, pomoc kucharzowi.
      StPr/19/2244

      Kontrola jakości i pakowanie gotowego wyrobu.
      StPr/19/2235
      data rozpoczęcia pracy od 26.08.2019
      wynagrodzenie od od 15 PLN

      operator wózka widłowego, pobieranie płyty wiórowej z magazynu, odbieranie gotowego wyrobu, dostarczanie materiałów, ocena stanu technicznego pojazdu
      StPr/19/2236