Kierowca

Nr oferty: StPr/19/1923Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Biernackiego 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Kierowca Praca od poniedziałku do piątku 9:00-17:00 praca na umowę zlecenie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu:
Data rozpoczęcia: 11.07.2019
Wynagrodzenie brutto: do 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Hotel Polski Sp. z o.o.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Biernackiego 12, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Barbara Kozioł
      Numer telefonu: 177888650
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą lub przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej: e-mail :
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      Przygotowanie sklepu do pracy, wykładanie towaru na sali sprzedażowej, sprawdzanie terminów ważności do spożycia, oznakowanie towarów ceną detaliczną, zapoznanie się z dokumentacją sklepową.
      StPr/19/2006
      data rozpoczęcia pracy od 13.08.2019
      wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

      - wytwarzanie wyrobów zgodnie z instrukcją - bieżąca kontrola jakości - dbałość o stan techniczny powierzonych do obsługi maszyn i urządzeń oferta pracy przez agencję zatrudnienia na umowę tymczasową
      StPr/19/1930
      data rozpoczęcia pracy od 11.07.2019
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Umiejętność programowania i obsługi obrabiarek CNC, obsługa maszyn CNC, pomiary kontrolne materiałów i wyrobów w trakcie i po obróbce, wprowadzanie programów i danych na maszynach CNC
      StPr/19/2037
      data rozpoczęcia pracy od 25.07.2019

      Monter instalacji
      StPr/19/2035
      data rozpoczęcia pracy od 22.07.2019
      wynagrodzenie od do 2 300 PLN

      Technik elektryk/serwisant
      StPr/19/2036

      kierowca samochodu dostawczego, praca w delegacji, pracodawca zapewnia zakwaterowanie, samochód służbowy+ dieta
      StPr/19/2038
      data rozpoczęcia pracy od 22.08.2019

      przygotowanie miejsca pracy,obieranie,krojenie, przygotowanie prostych posiłków, dbanie o czystość i sprzęt kuchenny, pomoc kucharzowi.
      StPr/19/2039
      data rozpoczęcia pracy od 20.08.2019
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Kierowca samochodu ciężarowego Transport międzynarodowy kraje Unii Europejskiej
      StPr/19/2031
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
      wynagrodzenie od 6 500 - 7 000 PLN

      Wypiek różnego rodzaju pieczywa
      StPr/19/2032
      wynagrodzenie od 5 645 - 6 363 PLN

      1. Nadzór nad pracą podległego personelu, 2. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych.
      StPr/19/2021
      data rozpoczęcia pracy od 19.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 770 PLN