Pomocniczy robotnik budowlany

Nr oferty: StPr/19/1920Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Pomocniczy robotnik budowlany
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.05.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Chęci do pracy
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: P.P.U.H. "Sbud" Szuberla Krzysztof
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Nałkowskiej 8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Krzysztof Szuberla
    Numer telefonu: 504218441
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn-pt., Godziny : 7:00-18:00
    Przygotowanie sklepu do pracy, wykładanie towaru na sali sprzedażowej, sprawdzanie terminów ważności do spożycia, oznakowanie towarów ceną detaliczną, zapoznanie się z dokumentacją sklepową.
    StPr/19/2006
    data rozpoczęcia pracy od 13.08.2019
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    - wytwarzanie wyrobów zgodnie z instrukcją - bieżąca kontrola jakości - dbałość o stan techniczny powierzonych do obsługi maszyn i urządzeń oferta pracy przez agencję zatrudnienia na umowę tymczasową
    StPr/19/1930
    data rozpoczęcia pracy od 11.07.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    Umiejętność programowania i obsługi obrabiarek CNC, obsługa maszyn CNC, pomiary kontrolne materiałów i wyrobów w trakcie i po obróbce, wprowadzanie programów i danych na maszynach CNC
    StPr/19/2037
    data rozpoczęcia pracy od 25.07.2019

    Monter instalacji
    StPr/19/2035
    data rozpoczęcia pracy od 22.07.2019
    wynagrodzenie od do 2 300 PLN

    Technik elektryk/serwisant
    StPr/19/2036

    kierowca samochodu dostawczego, praca w delegacji, pracodawca zapewnia zakwaterowanie, samochód służbowy+ dieta
    StPr/19/2038
    data rozpoczęcia pracy od 22.08.2019

    przygotowanie miejsca pracy,obieranie,krojenie, przygotowanie prostych posiłków, dbanie o czystość i sprzęt kuchenny, pomoc kucharzowi.
    StPr/19/2039
    data rozpoczęcia pracy od 20.08.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    Kierowca samochodu ciężarowego Transport międzynarodowy kraje Unii Europejskiej
    StPr/19/2031
    data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
    wynagrodzenie od 6 500 - 7 000 PLN

    Wypiek różnego rodzaju pieczywa
    StPr/19/2032
    wynagrodzenie od 5 645 - 6 363 PLN

    1. Nadzór nad pracą podległego personelu, 2. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych.
    StPr/19/2021
    data rozpoczęcia pracy od 19.07.2019
    wynagrodzenie od od 2 770 PLN