Robotnik gospodarczy

Nr oferty: StPr/19/1776Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: praca na placu ddrzewa, rozkręcanie bębnów, oddzielenie metalu od drzewa praca na umowę tymczasową przez agencję zatrudnienia, nr wpisu 8592
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 24.06.2019
Wynagrodzenie brutto: do 17 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: bez wymagań
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: CLAR SYSTEM SPÓŁKA AKCYJNA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Janickiego 20B, 60-658 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie
    Osoba do kontaktu: Urszula Kica
    Numer telefonu: 512053545
    E-mail: [email protected]
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą lub przesyłanie Cv za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres [email protected]
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Termin: pn.-pt.
    Przygotowanie sklepu do pracy, wykładanie towaru na sali sprzedażowej, sprawdzanie terminów ważności do spożycia, oznakowanie towarów ceną detaliczną, zapoznanie się z dokumentacją sklepową.
    StPr/19/2006
    data rozpoczęcia pracy od 13.08.2019
    wynagrodzenie od 1 033,7 PLN

    - wytwarzanie wyrobów zgodnie z instrukcją - bieżąca kontrola jakości - dbałość o stan techniczny powierzonych do obsługi maszyn i urządzeń oferta pracy przez agencję zatrudnienia na umowę tymczasową
    StPr/19/1930
    data rozpoczęcia pracy od 11.07.2019
    wynagrodzenie od od 3 000 PLN

    1. Nadzór nad pracą podległego personelu, 2. Nadzór nad przebiegiem prac budowlanych.
    StPr/19/2021
    data rozpoczęcia pracy od 19.07.2019
    wynagrodzenie od od 2 770 PLN

    1. Kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót, 2. Zarządzanie pracownikami, 3. Przestrzeganie harmonogramu robót, 4. Rozliczanie okresowych przerobów, 5. Nadzór nad jak jakością wykonanych robó
    StPr/19/2024
    wynagrodzenie od od 4 928 PLN

    Wykonywanie prac budowlanych pomocniczych
    StPr/19/2025
    wynagrodzenie od od 13,8 PLN

    Wykonywanie typowych prac murarskich
    StPr/19/2026
    wynagrodzenie od od 18,5 PLN

    Asystent prawny, prowadzenie bieżącej obsługi prawnej w zakresie działalności spółek, doradztwo prawne, w szczególności w obszarze zagadnień dotyczących prawa korporacyjnego, rynków finansowych i nier
    StPr/19/2017
    data rozpoczęcia pracy od 19.08.2019
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    1. Pomoc w zaspokajaniu codziennych potrzeb życiowych. 2. Pomoc w czynnościach utrzymaniu higieny osobistej. 3. Pielęgnację zaleconą przez lekarza. 4. Zapewnienie kontaktów z otoczeniem . 5. Czynnośc
    StPr/19/2016
    data rozpoczęcia pracy od 12.08.2019
    wynagrodzenie od 22 - 24 PLN

    Wykonywanie typowych prac ciesielskich
    StPr/19/2027

    Opiekun do wożenia dzieci, opieka nad dziećmi dowożonymi do szkoły
    StPr/19/2028
    data rozpoczęcia pracy od 01.09.2019
    wynagrodzenie od 800 - 1 200 PLN