Kierowca kat. C+E

Nr oferty: StPr/19/1659Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Mała 12 A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Transport krajowy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.06.2019
Wynagrodzenie brutto: do 4 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. C
  • prawo jazdy kat. E
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Brak wymagań dotyczących wykształcenia, doświadczenie, dyspozycyjność
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Syl-Sped Sylwia Rusin
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mała 12 A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Wiesław Rusin
      Numer telefonu: 602107461
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      Mechanik maszyn, naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych
      StPr/19/1724
      data rozpoczęcia pracy od 18.06.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      operator wózka widłowego
      StPr/19/1725

      Wykonywanie wiązek elektrycznych, praca na linii produkcyjnej.
      StPr/19/1726
      data rozpoczęcia pracy od 01.08.2019
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Sprzedaż produktów kredytowych, obsługa klienta, obsługa kasowa, telemarketing I zmiana 8:30-16:30 II zmiana 9:30-17:30
      StPr/19/1728
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      sprzedawca na stoisku mięsnym praca na dwie zmiany: 6.00-14.00 14.00-21.00
      StPr/19/1731
      wynagrodzenie od od 2 400,6 PLN

      pomoc operatorom przy obsłudze maszyn do produkcji wyrobów spożywczych, kontrola jakości i pakowanie, czynności porządkowe na stanowisku pracy
      36/5/2019
      data rozpoczęcia pracy od
      wynagrodzenie od 14 - 19 PLN

      praca przy maszynach produkcyjnych, obróbka materiałów, dbanie o porządek na stanowisku pracy,
      28/4/2019
      wynagrodzenie od od 16 PLN

      Pomoc w obowiązkach nauczyciela, zabawy z dziećmi.
      StPr/19/1718
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Nauczyciel przedszkola I zmiana 6:30-14:30 II zmiana 8:30-16:30
      StPr/19/1719

      Przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy lekarza dentysty, przygotowywanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych, przygotowywanie materiałów stomatologicznych, mycie i konserwacja instrumentów st
      StPr/19/1722
      data rozpoczęcia pracy od 25.07.2019