Pomocniczy robotnik budowlany

Nr oferty: StPr/19/1658Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Racławicka 7B, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: wykonywanie elewacji budynku, pomocniczy robotnik budowlany
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 11.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 3 000 - 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: doświadczenie mile widziane
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: FHU ELMEX Józef Lis
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Racławicka 7B, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Józef Lis
    Numer telefonu: 501318155
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon
    -obsługa koparki jednonaczyniowej, -praca na terenie powiatu mieleckiego (pracodawca zapewnia dojazd na miejsce pracy)
    StPr/19/1782
    data rozpoczęcia pracy od 25.06.2019
    wynagrodzenie od od 24 PLN

    brukarz
    StPr/19/1780
    wynagrodzenie od do 22 PLN

    Zapewnianie bezpieczeństwa powierzonemu mieniu i osobom, chronienie przed kradieżą, rabunkiem, zniszczeniem, uszkodzeniem, szkodami wynikającymi z awarii technicznych oraz zakłóceń porządku w miejscu
    StPr/19/1781
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN

    sprzedawca praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 14.00-22.00 za soboty przysługuje dzień wolny
    StPr/19/1783

    Piekarz. Praca w godzinach 6-14, 22-6.
    StPr/19/1787
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    Terapeuta zajęciowy Pracodawca oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie, w pełnym wymiarze czasu pracy lub na 1/2 etatu - do uzgodnienia z kandydatem
    StPr/19/1789
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Praca na terenie Mielca i okolic
    StPr/19/1762
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 23 PLN

    Elektryk
    StPr/19/1767
    wynagrodzenie od od 18 PLN

    Mechanik maszyn przemysłowych
    StPr/19/1768

    magazynier
    StPr/19/1769
    wynagrodzenie od od 17 PLN