Kierowca kat. D

Nr oferty: StPr/19/1638Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Wojsławska 7A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Praca na terenie kraju
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 10.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. D
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Usługi Transportowe TRANS - BUS Przewóz Towarów i Osób Artur Giec
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Wojsławska 7A, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Artur Giec
      Numer telefonu: 601919043
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane ofertą proszone są o kontakt telefoniczny z pracodawcą
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn-pt
      -obsługa koparki jednonaczyniowej, -praca na terenie powiatu mieleckiego (pracodawca zapewnia dojazd na miejsce pracy)
      StPr/19/1782
      data rozpoczęcia pracy od 25.06.2019
      wynagrodzenie od od 24 PLN

      brukarz
      StPr/19/1780
      wynagrodzenie od do 22 PLN

      Zapewnianie bezpieczeństwa powierzonemu mieniu i osobom, chronienie przed kradieżą, rabunkiem, zniszczeniem, uszkodzeniem, szkodami wynikającymi z awarii technicznych oraz zakłóceń porządku w miejscu
      StPr/19/1781
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      sprzedawca praca na dwie zmiany: 06.00-14.00 14.00-22.00 za soboty przysługuje dzień wolny
      StPr/19/1783

      Piekarz. Praca w godzinach 6-14, 22-6.
      StPr/19/1787
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      Terapeuta zajęciowy Pracodawca oferuje zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenie, w pełnym wymiarze czasu pracy lub na 1/2 etatu - do uzgodnienia z kandydatem
      StPr/19/1789
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Praca na terenie Mielca i okolic
      StPr/19/1762
      data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
      wynagrodzenie od od 23 PLN

      Elektryk
      StPr/19/1767
      wynagrodzenie od od 18 PLN

      Mechanik maszyn przemysłowych
      StPr/19/1768

      magazynier
      StPr/19/1769
      wynagrodzenie od od 17 PLN