Elektryk/elektromechanik

Nr oferty: StPr/19/1455Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Inwestorów 11, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: -diagnozowanie i usuwanie usterek elektrycznych maszyn i urządzeń, -bieżące naprawy, konserwacja i serwis urządzeń, -regularne przeglądy maszyn, urządzeń i instalacji, utrzymanie ich właściwego stanu
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
  • średnie zawodowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: -wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne o profilu elektrycznym, -uprawnienia SEP do 1kV, -umiejętność czytania schematów elektrycznych i elektronicznych, -doświadczenie w pracy na stanowisku el
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: GUMOTIV Sp. z o.o. Sp. K.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Inwestorów 11, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu:
    Numer telefonu: 515330375
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Zainteresowane osoby proszone są o składanie podań w formie formularza elektronicznego przez stronę internetową: www.guma.pl -oferty pracy-formularz e
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, inny - Formularz elektroniczny, Termin: pn.-pt.
    Magazynier Równoważny system czasu pracy
    StPr/19/1737
    data rozpoczęcia pracy od 01.07.2019
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    przerabianie stoisk handlowych, montaż regałów, zatowarowanie sklepu Praca w delegacjach Czechy, Słowacja, Polska Pracodawca zapewnia dojazd, zakwaterowanie, wyżywienie
    StPr/19/1738
    wynagrodzenie od 3 000 - 6 000 PLN

    Zastępca kierownika Praca na terenie Polski, a także na terenie Słowacji Praca w godzinach 8:00-18:00, 10:00-20:00 od poniedziałku do piątku
    StPr/19/1739

    Wykonywanie typowych prac ciesielskich
    StPr/19/1740
    data rozpoczęcia pracy od 19.06.2019
    wynagrodzenie od od 18,5 PLN

    Wykonywanie typowych prac murarskich
    StPr/19/1741

    Wykonywanie prac budowlanych pomocniczych
    StPr/19/1742
    wynagrodzenie od od 13,8 PLN

    obsługa maszyn i urządzeń na liniach produkcyjnych, zapewnienia ciągłości procesu produkcyjnego, przestrzeganie procedur jakościowych obowiązujących w firmie wynagrodzenie od 2250,- stabilne zatrudn
    StPr/19/1743

    Sprzedaż artykułów niemowlęcych, dbanie po porządek i estetyczny wygląd sklepu praca w Mielcu, ul. Piaskowa 1
    StPr/19/1747
    wynagrodzenie od od 2 500 PLN

    Rozwożenie towaru z magazynu do magazynu zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową I zmiana 7-15 II zmiana 15-23
    StPr/19/1751
    wynagrodzenie od od 15 PLN

    Stolarz meblowy zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową I zmiana 7-15 II zmiana 15-23 III zmiana 23-7
    StPr/19/1753