Specjalista do spraw kadr

Nr oferty: StPr/19/1341Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Przemysłowa 16/8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Specjalista do spraw kadr
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 01.06.2019
Wynagrodzenie brutto: 2 400 - 2 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Wymagania konieczne
Uprawnienia:
  • prawo jazdy kat. B
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat)
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Doświadczenie na podobnym stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Top-Servis" Bąk Mirosław
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Przemysłowa 16/8, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
      Osoba do kontaktu: Mirosław Bąk
      Numer telefonu: 604793408
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
      Sposób kontaktu
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: pn.-pt.
      planowanie i organizowanie wszystkich typów zabaw, organizowanie najkorzystniejszych warunków wszechstronnego rozwoju dzieci, planowanie i wykonywanie czynnosci pielęgnacyjnych u dzieci, dbanie o praw
      StPr/19/1487
      data rozpoczęcia pracy od 18.06.2019
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      brukarz
      StPr/19/1491
      data rozpoczęcia pracy od 24.05.2019
      wynagrodzenie od do 22 PLN

      Praca od zaraz, wykonywane czynności są bardzo proste, nieskomplikowane, związane z pakowaniem oraz sprawdzaniem jakości produkowanego wyrobu. Praca w Mielcu w ruchu ciągłym na zmiany w godz. 7-15, 15
      StPr/19/0911
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa programu komputerowego, czynności biurowe i administracyjne związane z egzekucją
      StPr/19/1482

      Wykonywanie wyrobów z metalu, czyszczenie urządzeń, dopasowywanie i wymienianie uszkodzonych części. ślusarz
      StPr/19/1485
      wynagrodzenie od do 2 250 PLN

      Pielęgniarz zwierząt Praca na dwie zmiany 7.00 -14.00 10.00-17.00
      StPr/19/1479
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      zapoznanie się ze stanowiskiem pracy i z przepisami BHP na miejscu pracy, przeszkolenie z zakresu obsługi maszyn czyszczacych i stosowania profesjonalnych środków czystości, sprzatanie i ciągłe utrzym
      StPr/19/1480
      data rozpoczęcia pracy od 17.06.2019

      StPr/19/1481

      Kucharz - kuchnia polska praca od 7.00 do 20.00 za pracujące soboty i niedzielę przysługują dni wolne
      StPr/19/1465
      data rozpoczęcia pracy od 23.05.2019
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Sprzedaż mięsa i wędlin
      StPr/19/1468
      wynagrodzenie od od 2 450 PLN