Mechanik

Nr oferty: StPr/19/1042Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mielcu

Warunki pracy i płacy
Miejsce pracy: Aleja Kwiatkowskiego 2a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
Zakres obowiązków: Mechanik maszyn przemysłowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: ruch ciągły
Liczba godzin pracy w tygodniu: 40
Data rozpoczęcia: 15.04.2019
Wynagrodzenie brutto: od 18 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: Preferowane wykształcenie na kierunku mechatronik, mechanik, elektromechanik Doświadczenie w mechanice w zakładzie przemysłowym
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PPUH AUTOPART JACEK BĄK SP. Z O.O.
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Aleja Kwiatkowskiego 2a, 39-300 Mielec, powiat: mielecki, woj: podkarpackie
    Osoba do kontaktu: Beata Czyżowicz
    Numer telefonu: 691903846
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, posiadające ustalony odpowiedni profil pomocy, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Po
    Sposób kontaktu
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: pn.-pt., Godziny : 7.00-15.00
    Administrowanie sal szkoleniowych, badanie, analizowanie i określanie potrzeb szkoleniowych osób i organizacji, wsparcie realizacji szkoleń, realizacja i wsparcie organizowanych eventów HR-owych, prow
    StPr/19/1071
    data rozpoczęcia pracy od 13.05.2019
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

    Prowadzenie ewidencji czasu 0pracy oraz kontrolowanie aktualności obowiązkowych badań lekarskich, prowadzenie akt osobowych zgodnie z wymaganiami prawa pracy, sporządzanie raportów i sprawozdań w zakr
    StPr/19/1072

    Koordynowanie procesu gospodarki odpadami, koordynowanie procesu komunikacji i promocji kultury OŚ, udział w kontrolach spełnienia wymagań OŚ, prowadzenie procesów administracyjnych Biura
    StPr/19/1074

    Przyjmowanie korespondencji przychodzącej orazprzygotowywanie korespondencji wychodzącej, udzielanie informacji interesantom, archiwizacja akt, obsługa urządzeń biurowych
    StPr/19/1081
    data rozpoczęcia pracy od 15.05.2019

    Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych, sprawdzanie dokumentów pod względem formalno-rachunkowym, dekretacja i księgowanie dokumentów finansowych, dekretacja i księgowanie dokumentów fi
    StPr/19/1082

    Pisanie zleconych tekstów, wprowadzanie treści do programu komputerowego
    StPr/19/1083

    Pomoc przy stole, krojenie pieczywa Praca w godzinach 20:00-24:00
    StPr/19/1066
    data rozpoczęcia pracy od 17.04.2019
    wynagrodzenie od do 20 PLN

    Praca przy stole, wyrób chleba, bułek, drożdzówek Praca od 17:00-24:00
    StPr/19/1068

    -odbiór pojemników z maszyny, -prosty montaż zgodny z obowiązującymi instrukcjami tj. klapy, kółka
    StPr/19/1069
    data rozpoczęcia pracy od 01.05.2019
    wynagrodzenie od 2 786 - 3 386 PLN

    technik prac biurowych
    StPr/19/1075
    wynagrodzenie od do 2 250 PLN