Tak wygląda w tej chwili Twoje ogłoszenie

Tak może wyglądać Twoje ogłoszenie promowane

PRACA_PRACOWNIK PRODUKCJI - FAKRO - WDF SP. Z O.O.

Miejsce pracy: Mielec, ul. Wojska Polskiego 3

Zadania:

obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych
postępowanie zgodne z obowiązującymi instrukcjami stanowiskowymi
przestrzeganie zasad BHP
dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
dyspozycyjność do pracy zmianowej
dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej

Oferujemy:

umowę o pracę w polskiej firmie, będącej częścią grupy FAKRO
pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym
wynagrodzenie zasadnicze + premia
wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
przyjazną atmosferę pracy
możliwość dołączenia do grupowego ubezpieczenia w PZU
bonusy w okresach świątecznych
korzystne rabaty pracownicze na zakup produktów FAKRO

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o wypełnienie formularza aplikacyjnego na naszej stronie www.fakro.pl (zakładka: Kariera/Oferty pracy/Mielec)

tel. 0177738210
email. a.wendycz@wdf.fakro.pl

Zobacz całe ogłoszenie »

Ogłoszenie promowanePrzedłuż promocję tego ogłoszenia2019-08-13 14:45:42#4970

Wypromuj to ogłoszenie

Aby wypromować to ogłoszenie wyślij SMS o treści AP.OGLPROMO6 na numer 76068.

Koszt wysłania SMS-a wynosi 7,38 PLN brutto. W odpowiedzi otrzymasz SMS z kodem aktywacyjnym, który należy wpisać w poniższe pole.

Wpisz poniżej otrzymany kod SMS

Usługa SMS dostępna jest w sieciach T-Mobile, Plus GSM, Orange i Play. Usługi SMS dostarcza i obsługuje CTM Mobiltek.

Właściciel serwisu: VMEDIA, ul. Długa 10D, 87-800 Włocławek

Regulamin ogłoszeń płatnych

Regulamin | Reklamacje

W przypadku wystąpienia problemu z promowaniem ogłoszenia prosimy o kontakt mailowy: biuro@siecportali.pl

Co zyskujesz promując ogłoszenie?

  • Ogłoszenie zostaje umieszczone w grupie ogłoszeń promowanych nad ogłoszeniami standardowymi na okres 7 dni
  • Ogłoszenie jest wyróżnione graficznie, aby przykuć uwagę odbiorcy
  • Natychmiastowa emisja na portalu
Wypromuj ogłoszenie